12 травня 2016 року у 4 класі  відбулося ДПА (державна підсумкова атестація) з літературного читання. Усі були схвильовані, особливо я. Ось і пролунав дзвінок, усі всілися за парти. Зайшов директор школи Волидимир Ярославович Пронюк. Вчителька Оксана Ярославівна роздала учням завдання. Було два варіанти робіт. В першому варіанті - казка «Дві білочки», у другому - казка «Чубчик». Мені випав другий варіант. Ця казка була дуже цікава і повчальна. Ми всі здали свої роботи вчасно.

    Я думаю, що кожна дитина отримала хорошу оцінку,. Мій результат – 12 балів. 

                Вовк Ангеліна, 4 клас

Ми не помітили як закінчився урок

   Сьогодні у нас учнів 4 класу була перша державна підсумкова атестація з літературного читання. Ми готувалися до цього дня, весь час нам допомагала наша вчителька Оксана Ярославівна. На першому уроці вона  розповідала нам як правильно  поводитись на державній підсумковій атестації.

   Пролунав дзвінок, у клас зайшов директор школи Володимир Ярославович і розпочався урок . Він з нами привітався  і побажав нам успіху. Увесь клас приступив до виконання робіт. Час так  швидко проминув що й ми не помітили, як  закінчився урок .

   Вчителька зібрала наші роботи, директору на перевірку. Тепер ми готуємося до другої державної підсумкової атестації з математики . Я отримала 9 балів .

Ткачук  Анастасія, 4 клас 

В душі було тривожно , але із завданням ми впорались

  12 травня ми ,учні 4 класу писали ДПА з літературного читання. До цього дня ми готувалися наполегливо, за  що щиро вдячні своїй вчительці Оксані Ярославівні.

   На початку уроку директор приніс нам  завдання і ми приступили до роботи.  В душі було тривожно, але із завданням ми впорались. Я надіюся що результат буде успішний. Я отримала 12 балів. А попереду нас чекають ще ДПА  з математики та української мови.

                 Стецюк  Ілона, 4 клас

Фотокадри Світлани Василівни Татарин