У мене у 4 класі відбулися державні підсумкові атестації з трьох предметів. Перша ДПА була з літературного читання. Вона відбулася 12 травня. Спочатку було дуже страшно. Особливо на першій атестації. А друга атестація була з математики. Відбулася вона 17 травня. Вже не так було страшно. Ну а ось і третя, остання державна атестація з української мови, 19 травня. Завдання не були  важкими, я добре виконала їх.

 

   Тепер вже все позаду, головні екзамени випускного класу ми здали. Можна полегшено зітхнути. 

Павлюк Тетяна, 4 клас

 А диктант був про вишитий рушник

   19 травня відбулося останнє ДПА з української мови. Директор вибрав нам першу контрольну. Для мене вона видалася дуже легкою. Ми писали диктант про вишитий рушник. Було 6 завдань. Останнім завданням було скласти розповідь "Що прикрашають українці вишивкою". Завдання було не випадковим, бо у цей день ми святкуємо "Всесвітній день вишивки". За контрольну я отримала 12 балів.

Стецюк Ілона, 4 клас

    ДПА з української мови випало на свято вишиванки у школі. Уся школа - вчителі та учні - в цей день прийшли одягнуті у вишиванки. Це створило гарний, святковий настрій. А ще нам випав диктант був про вишитий рушник.

   Також треба було скласти розповідь про рослини-символи України. Всі діти справилися з зпвданням. Час сплив швидко і директор Володимир Ярославович Пронюк зібрав наші роботи. Оцінки гарні у всіх, усі задоволені ними. Я отримала 10 балів.

Вовк Ангеліна, 4клас