14 лютого уперше у нашій школі проходив Міжнародний урок на тему: "World Reading Aloud Day" - Світовий день голосного читання в рамках Глобального проекту "Skype-a-Thon 2017 Microsoft in Education". Після реєстрації партнера для скайп-спілкування відбирає корпорація Макрософт. Нам підібрали школу із Королівства Бахрейн (Арабська держава, що об'єднує острови у Перській затоці). У скайп-спілкуванні зустрілися школярі 3 класу з Бахрейну та школярі 4 класу з села Клубівці.

  

   За умовами Міжнарожного уроку учні повинні прочитати уголос улюблену казку англійською мовою. Школярі  з Бахрейну читали казку про двох мурашок "Two bad ants", наші учні читали улюблену казку про Червону Шапочку "Little Red Riding Hood". Модерували зустріч учителі англійської мови. Після голосного прочитання школярі обмінювалися запитаннями: про погоду, про улюблені заняття. Виявляється, у Бахрейні дощ і досить жарко, а у нас сніг і холодно. Діти одні одним показали погоду за вікном.

      Емоції вирували. Проект просто неймовірний! Скайп-зустріч настільки зворушила школярів, що вони досі під враженням. Спілкування з арабськими школярами, їхні усмішки, веселі вигуки світяться перед очима.

  Дуже хвилюючим було завершення спілкування. Коли школярі вітали з днем Валентина і малювали руками серденька. А потім по черзі заспівали гімн своєї держави. Це було вражаюче до сліз. Велика подяка ініціатору та модератору Людмилі Михайлівні Сенко. Такі ідеї - на ура! Це свіжий вітер у школі.

   На зустрічі завітали директор школи Володимир Пронюк,  вчителька Катерина Петрівна,  учитель англійської мови Віктор Васильович.

   Міжнародний урок "World Reading Aloud Day" проходить у всьому світі 16 лютого. Дата нашого святкування зміщена тому, що 16 лютого школа у Бахрейні не працює. Учасники проекту повинні подати фото- та відеозвіт  про урок. Про це подбав учень 8 класу Самборський Ігор.

   Школярі висловили свої враження про скайп-урок.

Роман Антошків: - Суперово! Я був вражений. Я ніколи не розмовляв з дітьми іншої національності англійською мовою.

Борис Баб'як: - Я зустрів ровесника футболіста у Бахрейні.

Вячеслав Рекетчук: - Вони такі самі діти, як ми. Лише у них перерва триває цілу годину з 12,00 по 13,00.

Лялик Ірина: - Мені дуже сподобалася одна дівчинка, я би хотіла дружити з нею.

Шелемей Яна: - Вони були класні і ми теж! Мені сподобалося, як вони читали. Вони сиділи на коврику і рукою передавали нам привіт. Ми співали їм пісню про Валентина і малювали руками сердечка.

Марцінко Вероніка: - Завдяки Скайпу ми бачили через вікно, яка у них погода. Вони були одягнуті у голубі футболки.

Андрій Островський: - Дякую вчительці Людмилі Михайлівні за організацію такої зустрічі. Це було дивовижно!

Роман Красняк: - Я був задоволений, що ми співали свій гімн, а вони свій. І ще, що у них така велика школа.

Володимир Турик: - У них була така велика книжка з казками, великі ілюстрації і кожен учень зачитував голосно абзац. І ми теж читали свою казку.

Тарас Палагіцький: - Вчителі англійської мови у них і в нас дуже привітні і веселі. Вони нас знайомили, допомагали спілкуватися.

Вікторія Савик: - Я своїм батькам розказала, що у нас була зустріч  по Скайпу з школярами з арабської країни. Ми говорили з ними по-англійськи і розуми один одного. Аж не віриться!!!

   Це тільки маленькі фрагменти вражень учнів 4 класу. Вичерпно читайте за посиланням. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлини Оксани Кузьми