26 листопада в рамках методичної декади було проведено відкритий урок з англійської мови у 6 класі  на тему: «Ігри та спорт».

          Для розкриття теми уроку вчитель Сенко Людмила Михайлівна обрала інтерактивні методи навчання: інформаційно-рецептивний (розповідь, пояснення, бесіда, повідомлення учнів, робота з ілюстраціями та додатковим матеріалом); репродуктивний, метод монологічного висловлювання, метод практичного використання знань, робота в групах, гра, словесно-дедуктивний метод та використання комп'ютерних технологій.

 

          До уроку увійшли такі види завдань: діалог, розподіл слів по групах, гра «Ланцюжок», творче конструювання. Належна увага надавалась розвиткові мовленнєвої діяльності учнів, а також збагаченню словникового запасу. Удосконалювався граматичний лад мовлення. Вміло підібрані завдання, їх різноманітність сприяла добрій роботі учнів.

       Урок пройшов цікаво і захоплююче у постійному англомовному діалозі з учнями. Під час уроку шестикласники проявили високий інтерес і активність, практикували застосування свого словникового запасу. В учнів була підвищена увага та інтерес до матеріалу, вони швидко включалися в роботу. Учитель створила позитивну атмосферу та умови, які дозволили кожному учневі бути активним і самостійним. У легкій, невимушеній формі пройшов відкритий урок з англійської мови.

 Наталія ІВАСЮК,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Світлини Марії ДУТКИ