Що ви знаєте про папір? Тільки те, що на ньому пишуть і що його виготовляють із дерева? А я вам розповім надзвичайну історію, після якої ви переконаєтесь що папір - це не проста річ. Папір –  річ чарівна.

  Далеко-далеко  є паперова країна Папероляндія, у якій живуть паперові мешканці. Вони чарівні. Але страждають від злого чаклуна містера Седріка Алембраморова Лікерандорого. Паперові жителі  називають його злим чарівником Седріком. Він володіє темною силою. Колись дуже давно, Седрік був добрим, милим, життєрадісним хлопчиком. Ніхто ніколи б не повірив у те, що він стане злим чаклуном, якби не бачив на власні очі його темні вчинки.

 

   Так начаклував батько Седріка, містер Роальд Алебрамов Лікерадорський.  Річ  у тому,  що Седрік не вписувався у сімейний статус Лікерадорських. Усі вони були злими і володіли темною магією. Седрік народився зовсім іншим. Він був добрий, маленький і боягузливий. Хлопчик і мухи би не скривдив би, якби не його батько, який переконував сина, що потрібно бути злим. А коли батько зрозумів, що його переконання марні, зготував зілля, яке і перетворило Седріка на злого чарівника. Відтоді Седрік прагнув знищити усіх жителів Папероляндії. Детальніше ви прочитаєте у моєму творі. Приємного читання!  

Вечірка та диво прибирання 

   – Усім привіт! Хочу розповісти трішки про себе. Я – Агата. Мені вісім років. Я живу в місті Пурполірнія, країна Пурполяндія. Живу разом із своїми батьками. Маму звати Лілі, а батька Чарлі. Я невисокого зросту, маю світле волосся середньої довжини, голубі очі. Я думала, що я проста дівчинка, яка любить гратися ляльками, м’ячем, у класики. Але, як виявилось потім, я незвичайна. Про це ви прочитаєте згодом. Усе це почалося одного дня рано вранці. Я прокинулась від голосного кукурікання півнів, які перервали мій дивний сон. Встала, застелила постіль, почистила зуби, до речі, вони у мене білосніжні, чим я неабияк пишаюся, – мило усміхнулася Агата і побігла на кухню. Мама якраз готувала сніданок. Дівчинка привіталася і сіла за стіл. 

– Як тобі спалося, доню? Що снилося? – розпитували батьки. 

– Ой, не питайте! Сон був дуже дивний. 

–Який? Розкажи нам, Агато. 

– Мені наснилося, що потрапила у паперову країну Папероляндію, там усе з паперу. Більше не пам’ятаю. 

– Так це ж  лише сон. Насправді не існує такої країни, – пояснили батьки. 

   Агата посмакувала млинці і поквапилася прикрашати будинок. Адже зовсім скоро прийдуть гості на родинну вечірку.  Дівчинка полізла  на горище узяти прикраси. Насправді вона дуже боялася горища, залізти туди для неї було справжнім випробовуванням. Але Агата таки насмілилася піднятися і швиденько підбігла до коробки з прикрасами. Аж коли принесла коробку до своєї кімнати з полегшенням зітхнула. Вона почала розглядати прикраси. Побачила там багато конфеті, бантиків, стрічок і інших прикрас. Агата взялася прикрашати свою кімнату. Вона приклеїла на штори паперових метеликів, прибирала в кімнаті, та засяяла неначе зірка. Агата вигукнула: 

– Вау-у-у-у! Як моя кімната сіяє!  Якби усі кімнати такі були. Надіюся, що я встигну прикрасити будинок вчасно. 

   Агата швиденько побігла прикрашати інші кімнати. Рівно о третій вона закінчила прибирання. Батьки були в захваті, дивувалися, як восьмирічна дівчинка змогла прикрасити весь будинок так вишукано і зі смаком. Агата теж  пишалася собою.

   От і прийшли перші гості. Це була родина Дженкінсів: тітка С’юзі, дядько Роберт та їхні два сини Альберт і Рональд. Агата любила гратися з кузенами, їм завжди було весело разом

   Мама  Лілі похвалила Агату перед гостями:

– Яка ж Агата в мене молодчинка, розумничка. Вона завжди допомагає нам. Справжня помічниця.

   Агаті було приємно, її щоки зачервонілися. Усі засміялися. Агата засоромилася і втекла з кузенами у дитячу кімнату, а гості поспішили у вітальню, де їх чекав накритий стіл. Стіл був застелений пишною скатертиною з малюнками квітів. На столі були різні страви, а головною прикрасою був триповерховий торт, який просто зачарував усіх. 

 Батьки розмовляли між собою, діти гралися і не помітили, як прийшли ще інші гості.  У хаті було весело. Агата з кузенами гралася у квача, хованки, класики, малювали, читали і робили різні гімнастичні і акробатичні трюки. Коли втомилися, прийшли до батьків і якраз вчасно. Розпочалися паперові феєрверки. З хлопушок і шариків сипалось багато конфеті і кольорових папірців. Діти розсипали конфеті по всьому будинку. 

   Нарешті настав урочистий момент розрізання торта. Усім роздали по шматочку торта. Всі були в захваті від чудового смаку. Мама Лілі знову похвалила Агату: 

– Це Агата допомогла мені приготувати торт. Я ж кажу вам, справжня помічниця. 

– Агато, ти справжня молодчина! – підтримали тітка С’юзі. – А нам Альберто і Рональдо зовсім не допомагають. Для них існують тільки ігри. 

– Нічого, виростуть трохи і будуть допомагати, – втішала Лілі. 

   Гості глянули на годинник, а він показував половину восьмої вечора. Хутко встали та поквапилися додому. Вони жили за кілька кварталів, дорога туди займає близько двох годин. 

   Батьки Агати провели гостей і попросили дівчинку прибирати у вітальні, решту вони самі приберуть. Агата поспішила за  віником. Та коли повернулася у вітальню, побачила гору конфеті. Дівчина була ошелешена. Їй здалося, що прибиратиме вічність. Взялася за роботу. Але тут сталось диво.

Вікторія САВИК, 8 клас

(читайте наступні розділи)

Паперова країна або Пригоди Агати у Папероляндії

Розділ 1. Вечірка та диво прибирання

Розділ 2. Чарівний вхід.

Розділ 3. Знайомство із паперовими звірятами.

Розділ 4. Несподівана трагедія.

Розділ 5. Агата та паперові звірята долають папмонероствірів

Розділ 6. Щирі сльози та нове знайомство.

Розділ 7. Пізнання нових наук.

Розділ 8. Запекла битва.

Розділ 9. Повернення Агати.