Друк
Категорія: Учнівські роботи
Перегляди: 2442

   Завершився 2012-2013 навчальний рік. Клубовецька ЗОШ І-ІІІ ст. вишикувалась на урочисту лінійку. Всі врочисто одягнені, усміхнені — це їхнє заслужене свято. Вони рік старанно трудились, а сьогодні підсумок. А далі найсолодша пора — канікули! Біля учнів класні керівники — їхні опікуни і наставники та рідні батьки, бабусі, дідусі. Усі прийшли на це урочисте свято. Лише для випускників 11 класу ця лінійка трошки сумна, бо вони прощаються з школою. Вони  крокують у  доросле життя, у нові навчальні заклади. Хай  Бог благословляє їм щасливу путь, щоб зреалізували свої таланти і мрії, щоб зерна засіяні у рідній школі щедро проросли.

Випускникам — па-па!

Дзвони дзвіночку та голосніше:

комусь — прощання клич,  а нам — канікули!!!

Комусь — шляхи нові, коледжі, вузи!

А нам — відпустку клич — аж на З місяці

Без вас, по чесному, нам буде скучно,

Але канікули солодкі дуже!!!

 УРА! КАНІКУЛИ!

24 травня  відбулася урочиста  лінійка з нагоди закінчення  навчального року.  Це було свято для  вчителів, а найбільше для дітей.       11 клас попрощався з школою, 4 клас прощався з своєю першою вчителькою Катериною Петрівною.  Деякі учні 9 класу також попрощалися зі школою. На святі учням вручали нагороди від школи, а футболісти нашої  школи  отримали грамоти від отця Володимира. Після лінійки починається табір. А після табору ми відпочиваємо на канікулах.

Канікули!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ура!!!!!!!!!!

Медвідчук Яна, Івасюк Божена

ШКОЛА — НАШ ДРУГИЙ ДІМ

Наш другий дім   - це школа. В ньому ми проводимо майже весь свій день. Дехто хоче скоріше закінчити школу, не усвідомлюючи, що скоро будуть сумувати за нею. Адже в школі ми здобуваємо знання, які так потрібні сьогодні. Деякі учні навмисно забували щоденники вдома, щоб не отримувати погані оцінки.  Та пізніше вони зрозуміють, що життя буде класти свої оцінки. А шкільні роки так швидко проходять. Вже наші одинадцятикласники стали випускниками і скоро підуть зі школи. Невідомо чи вони будуть сумувати, чи радіти, але школу будуть пам'ятати завжди. Колись настане і  наш час прощатись. Тому треба дуже радіти кожним днем у школі, бо ті роки  не повернути.

  Лещук Мар'яна, 6 клас

Ось і літо. Закінчився наш навчальний рік. Пора іти в літній табір. В таборі ми добре відпочинемо, наберемося нових сил, щоб вже 1 вересня з радістю іти до школи. У таборі ми граємось, спілкуємось, а також проводимо різні конкурси. Ми дуже добре проводимо час зі своїми однокласниками. Будемо сумувати за школою і з нетерпінням чекати  нового навчального року. Зате вчителі трохи відпочинуть від нас, таких неслухняних. Ми обіцяємо, що обов’язково змінимося  і станемо більш слухняними.

 Марцінко Тетяна

КАНІКУЛИ!!!

Канікули! Канікули!

Найкращая  пора.

Дуже, дуже вам,

Радіє дітвора!

Канікули! Канікули!

Настав веселий час.

Канікули! Канікули!

Ми так чекали вас.

Канікули! Канікули!

Розваги  та веселощі!

На нас  чекають ігри,

На нас чекають радощі!

     Марцінко Тетяна, Лещук Мар’яна

 

Цю сторінку газети створили учні 5-7 класів 27 травня - у перший день канікул. Тексти статей автори набирали самі у Wordі.