Розділ V. 

Агата видужала. Потрібно було вирушати на пошуки замку Седріка. Дівчина та паперові звірята дуже довго шукали той замок. Настала ніч і вони мусили йти через ліс. Посеред лісу на них напали злі паперововкулаки. Агата швидко схопила палицю і вдарила нею по голові одного з паперововкулак. Він зник. Паперові звірята зробили так само з іншими паперововкулаками. Тоді Агата та паперові звірята швиденько побігли з лісу. Були дуже втомлені, мусили перепочити.

 

− Сон під відкритим небом, що може бути краще! − мовила Агата.

− Так, й справді дуже красиво! − підтримали звірята.

Та рапот дівчина побачила у небі щось дивне.

− Що там таке? Погляньте! − вигукнула вона.

− Де? Ми нічого не бачимо, − розгубились звірята.

 − Ось там, −  Агата показала пальцем на зірку, яка падала з неба.

− А-а-а, так це ж зірка падає з неба! – вигукнули звірята.

Вони милувалися зіркою, мовчки загадували бажання. І вірили, що воно дійсно збудеться. Ці бажання заколисали їх. Коли Агата та паперові звірятка прокинулись, то побачили, що вони в якійсь печері. Агата налякалася. Звірята пояснили:

− Ми в печері Аламандардірданьяс. Потрібно втікати звідси.

Агата пішла шукати вихід. Та раптом її схопили злі папмонероствіри. Це були злі монстри у вигляді квіток. Очі у них були чорні, тіло зелене таке як стебло у квітки, голова була як квітка. Вони були страшні на вигяд.

− Рятуйте! Допоможіть! – закричала Агата.

Папмонероствіри понесли Агату у вулкан. Вулкан був неподалік від печери. Паперові звірята кинулись на допомогу Агаті. Папмонероствіри хотіли скинути Агату у вулкан, проте паперові звірятка вступили у бороьбу з ними. Розпочалася запекла битва.  Один з папмонероствірів таки схопив Агату і скинув у вулкан.

Річард не вагаючись скочив за нею  вулкан. Поки Агата летіла униз він вспів схопити її та посадити собі на спину. Тепер Агата була у безпеці. Агата та Річард забрали решту паперових звірят і вилетіли з печери Амандардірданьяс.

Коли вони вилітали з печери, один з папморнероствірів розірвав крило Ричарду. Він долетів лише до лісу, дальше летіли не зміг. Агата та паперові звірята пішли шукати клею, щоб склеїти крило Річрда. За допомогою звернулися до знахарки сови. Пані сова склеїла та забинтувала крило Річарда. Друзі разом простували через ліс, алн цього разу вони ночувати не збиралися. Так дійшли вони далеко-далеко, на самий край Паперової країни. Там вони побачили високу-високу, кам’яну споруду. Коли оглянули її довкола, зрозуміли, що це замок злого, темного чарівника Седріка. Замок був настільки високий що досягав вершечку хмар. Він був збудований із чорно-темної цегли. Навколо замку була велика річка з кровожерними крокодилами. Ворота до замку охороняли злі тролі. Треба було придумати план, як пробратися до замку і подолати злого чаклуна Седріка. Та про це у наступному розділі.

Вікторія САВИК, 8 клас

(далі буде)

Паперова країна або Пригоди Агати у Папероляндії

Розділ 1. Вечірка та диво прибирання

Розділ 2. Чарівний вхід.

Розділ 3. Знайомство із паперовими звірятами.

Розділ 4. Несподівана трагедія.

Розділ 5. Агата та паперові звірята долають папмонероствірів

Розділ 6. Щирі сльози та нове знайомство.

Розділ 7. Пізнання нових наук.

Розділ 8. Запекла битва.

Розділ 9. Повернення Агати.