Розділ VIІ.  Пізнання нових наук

 Тепер Агаті залишалося тільки одне, знайти своїх друзів у величезному та високому замку. Агата бігла коридором, там були столики з різноманітним зіллям. На першому столику було голубе зілля і надпис: «Не пий, бо виросте пір’я».

– Хм, може, взяти це зілля собі у кишеню? А, може, воно мені знадобиться? - подумала Агата і взяла зілля. Вона поставила його собі у праву кишеню плаття. Кишеня була глибока, туди могло поміститись дуже багато речей. Агата вже не вагаючись підбігла до інших столиків і забрала зілля, Столики були порожні, а у Агати добавилося шансів на перемогу.

 

   Агата бігла прямо. Вона побачила, що коридор розходиться у дві сторони. Дівчина побігла наліво. Вона довго бігла і побачила багато кімнат. Уздовж усього коридору було повно кімнат. Вона подумала, що у якісь із цих кімнат можуть бути її друзі і вирішила заглянути у кожну. Агата відчинила двері до першої кімнати. Кімната була наповнена різними ключами. Агата без вагань забігла у кімнату, схопила велику в'язку ключів та поклала у ліву кишеню.

   У другій кімнаті було багато книжок. Агата почала шукати карту замку і книгу заклинань. Нарешті на одній із полиць поблизу вікна дівчина знайшла книгу заклинань. Книга була дуже груба. У ній було 20 тисяч сторінок. Усі сторінки з усякими заклинаннями. Агата вирішила швидко перелистати книгу. На 1000 сторінці побачила карту замку. Тепер все було зрозуміло. Агаті залишилося знайти чарівну паличку.

   Дівчина бігала по кімнаті намагаючись знайти чарівну паличку. Здавалося, що Агата ніколи її не знайде. Раптом дівчинка побачила за кріслом щось у нірці. Вона пригнулася і пильно придивилася. То була чарівна паличка. Вона була приблизно десять сантиметрів завдовжки.

  Агата не уявляла, як користуватись цією чарівною паличкою. Але потрібно було освоювати і цю науку, адже на Агату чекало нелегке завдання. Восьмирічна дівчинка мусила перемогти соролкарічного злого чарівника.

  Агата схопила чарівну паличку і вже хотіла бігти на коридор, щоб шукати паперових звірят, але їй перешкодив камін. У каміні горів вогонь, і коли Агата спотикнулася, карта випала їй з рук і впала прямо в камін. Карта згоріла за лічені секунди. Агата дуже засмутилася і розгубилася. Вона не знала, що робити. Як їй самій знайти палату Седріка? Але часу йшов, треба було діяти.

   Спершу дівчина вирішилася знайти паперових звірят, вона бігала від кімнати до кімнати. Геть втомлена вона спіткнулась за килимову доріжку і впала в одну з кімнат. Коли піднімалася, запримітила двері, які світилися. Агата хутко відчинила їх.

   Там був Седрік. Він варив зілля в величезній каструлі. У кімнаті Агата побачила клітку, де були замкнені паперові звірятка. Тепер в руках Агати було життя всієї Папероляндії. Агата миттєво, поки не помітив Седрік, закрила ті двері та почала думати що їй робити.

   Дівчина згадала про зілля. Вона витягла його з кишені та уважно роздивилася. Потім повторила всі завчені закляття. Агата вибудовувала план дій:

1. Зайти в кімнату, де є Седрік та паперові звірята;

2. Застосувати одне зілля;

3. Викрасти з мантії Седріка ключі;

4. Визволити з клітки паперових звірят;

5. Закрити в клітці Седріка;

6. Повернутися додому .

Тепер Агата мала план дій і рішуче взялася за визволення звірят.

Вікторія САВИК, 8 клас

(далі буде)

Паперова країна або Пригоди Агати у Папероляндії

Розділ 1. Вечірка та диво прибирання

Розділ 2. Чарівний вхід.

Розділ 3. Знайомство із паперовими звірятами.

Розділ 4. Несподівана трагедія.

Розділ 5. Агата та паперові звірята долають папмонероствірів

Розділ 6. Щирі сльози та нове знайомство.

Розділ 7. Пізнання нових наук.

Розділ 8. Запекла битва.

Розділ 9. Сумний, майже кінець.