Розділ V. Підступний задум місіс Ліверсон

 Містер Шеммі не розумів що коїться. Коли зайшов у будинок місіс Ліверсон, хтось накинувся і вдарив його металічним прутом по голові. Містер Шеммі знепритомнів. Опритомнів на бетоні підвального приміщення. Поряд з ним була місіс Ліверсон.

 − Де я? − прошепотів містер Шеммі.

 − У моєму підвалі, - спокійно відповіла місіс Ліверсон, стоячи плечима до містера Шеммі.

 − Чому ми тут? -  наполягав детектив і пробував підвестися. 

 − Нас тут замкнули злочинці, – з іронією відповіла жінка.

 

 

   – Злочинці? Як вони потрапили у ваш будинок? – випитував детектив.

 – Я їм відкрила, – мовила місіс Ліверсон, глузуючи з містера Шеммі.

 – От тепер я все зрозумів. Ви обвели мене круг пальця. Це все ви підстроїли, місіс Ліверсон. Вам не потрібна була моя допомога, ви не чули ніяких звуків. Лишень навіщо вам ця вся вигадана історія? Та якби це історія, це справжнісінький злочин. Це ви скоїли вбивство і хотіли підставити його викрадачам годинників. Це не вдалося вам. І ви вирішили підставити мене. Так?

   – І який же ти кмітливий, от тільки здогадався запізно, – звіріла місіс Ліверсон.

   – Я одного не розумію навіщо це вам? - не вгавав містер Шеммі.

 – Навіщо?! Ти що не розумієш? З дитинства я мріяла отримати славу. Ти - популярний детектив, який має величезну славу.  Я ж живу кримінальним життям, постійно переїжджаю з міста в місто, переховуючись від поліції. Моїм планом є убити тебе,  – промовивши це, місіс Ліверсон повернулася обличчям до містера Шеммі. У руках вона тримала великий ніж.

   Місіс Ліверсон, як скажена собака, накинулася на містера Шеммі, почала розмахувати ножем, намагаючись влучити у детектива. Містеру Шеммі вправно ухилявся від ножа, в один момент йому вдалося скрутити руку місіс Ліверсон, вона з криком упала. Досвідчений детектив вилучив ніж, зв’язав місіс Ліверсон  і зразу ж затефонував  у поліцію.

   Містер Шеммі не вспів отямитись від нападу, як двері підвалу клацнули. У приміщення ввірвалися люди у масках і накинулися на містера Шеммі. Поліція приїхала оперативно. Місіс Ліверсон та злочинців арештували, а містера Шеммі, який стікав кров'ю, відвезли у лікарню.

(далі буде)

Вікторія САВИК, 8 клас

Розділ 1. Детектив "Годинник". Читайте тут...

Розділ 2. У якому містер Шеммі майже отримує доказ. Читайте тут...

Розділ 3. У якому справа місіс Ліверсон стає ще заплутанішою. Читайте тут... 

Розділ 4. Новий злочин. Читайте тут...

Розділ 5. Підступний задум місіс Ліверсон. Читайте тут...