Фантастична історія про планету zZz від Вікторії Савик

Розділ ІI. 

Сьогодні Лем вирішив піти до школи не так, як завжди. Лем пішов не центральною дорогою, а звернув на стежку. По дорозі він збирав квіти для вчительки. Йому сподобалися ромашки. Нарвав цілий букет ромашок. Лем уже був біля воріт школи, звернув на сходи, та раптом почув дивні звуки. То було маленьке кошеня. Воно пищало. Лем пішов на звуки і побачив хуліганів, які знущалися над кошеням.  

– Припиніть негайно! - закричав Лем. Ті лише зареготали у відповідь. 

  

   То були старшокласники з його школи.  Вони глузувати над Лемом і жорстоко побили.

   Продзвенів дзвінок на урок, хулігани втекли і залишили зраненого Лема. Він стогнав з болю. Нещасного хлопчика помітила дівчинка Бетті і закликала вчительку.

– Леме, хлопчику, що сталось? - перелякалася вчителька.

– Нічого, не переживайте, то я впав і побився, - простогнав Лем.

– Леме, брехати погано!  - насварила вчителька.

– Нічого не трапилося! Я просто впав! - твердив хлопець і хотів зробити жест рукою та відчув, що рука його не слухається.

– Здається, ти зламав руку. Зараз я викличу швидку допомогу і твою маму, - категорично заявила вчителька і оперативно викликала швидку допомогу та маму Лема.

   Першою прибігла мама Лема.

– Леме, синку, хто міг вчинити таке із тобою? - бідкалася перелякана мама з страхом у голосі.

– Мамо, не хвилюйся, все нормально. От тільки халепа, я руку зламав, - пояснив Лем.

   Залунала сирена швидкої допомоги. Лема забрали у лікарню. Мама поїхала із ним. У лікарні Лему поклали гіпс. Ускладнень не виявили. Лем мав бути у гіпсі цілий місяць. Лікар прописав Лему вживати більше риб’ячого жиру, молочних продуктів, фруктів та овочів.

   Лем з мамою пішли додому. Вони жили недалеко, тож йти їм не довго. Вже вдома мама Лема помітила, що у неї вкрали гаманець.

– День сьогодні невдалий, - з сумом промовив Лем. – Давай звернемося у поліцію.

- Не потрібно зайвого галасу, там невелика сума, переб'ємося.

   Видно було, що мама втомлена і перелякана тим, що сталося з Лемом, тому не захотіла тяганини з поліцією. Вона обійняла Лема:

– Все буде добре, сину. Йдемо спати. Надобраніч.

 Зранку мама пішла на роботу, Лем поснідав, включив комп’ютер, відкрив свою електронну пошту і побачив, що йому є надісланий лист. Лист був  від kosmonavtika_12_1.

   Лем прочитав лист і розстроївся. Його не взяли в команду астронавтів через юний вік. Лем засмутився. Він включив телевізор і дізнався, що команду зібрано.  5 липня всі бажаючі зможуть потрапити на екскурсію у ракеті і побачити запуск ракети у космос. Лем зрадів, він вже щось задумав…

(далі буде)

Вікторія САВИК, 9 клас

Розділ І. Я буду астронавтом. Читайте тут...