Кожна пора року особлива по своєму. Наприклад, осінню всі вулиці вкриті золотом. Так приємно, коли йдеш і під ногами чути шелест листя. Цей шелест, як мелодія, яку ніколи ніхто не перевершить. Літо сповнене сміхом, радістю дітей, морозивом та різними плодами. Весна – пробуджує природу, цвіте і надихає всіх. Та на мою думку, діти найбільше чекають зими. Зима – білосніжна пора, всі вулиці, дерева, будинки вкриті білим пухом. Зима немов казка, яку прикрасив Чудотворець-Миколай. Своєю білою бородою він натряс багато лапатого снігу. Діти люблять гратися в сніжки, ліпити снігову бабу, кататися на санчатах. А ще казкова зима сповнена багатьма християнськими святами, за що її люблять всі люди. Це Різдво, коляда, Свята вечеря, Водохреща. А нині кожна дитина розкаже вам, як вона чекає святого Миколая. Для дітлахів це свято великого дива і неймовірної радості.

 Сьогодні у ніч з 18-го на 19-те грудня святий Миколай загляне до кожної дитини, до кожної людини старої чи молодої. Наділить всіх щастям та різними подаруночками. Не обділить нікого. Ще здавна була відома легенда про Миколая. Жив в однім краю простий священик Миколай.  Усі знали, який він добрий та чесний. Ще змалечку він вчив всіх добру та сам його творив. Поважав своїх батьків. Коли ж його батьки померли, він роздавав людям все своє майно. Він зробив дуже багато добра за своє життя. Він не хотів, щоб хтось з людей знав, що це він і робив усе це таємно. Так і дотепер Миколай робить це таємно уночі, щоб ніхто не бачив його лиця.

 Сьогодні ніч великого дива. От-от святий Миколай тихенько прийде і покладе подарунок під вашу подушку. І засвітить радість ваші очі! Буде диво на землі.

   На мою думку, свято Миколая ніколи не мине на нашій землі. Він завжди буде жити у наших серцях, буде вчити добра і милосердя. Пройдуть століття, а він й надалі буде робити добро та прославляти Господа Бога своїми добрими вчинками.

    Вже так близько до чарівної ночі. Вже поспішає до  нас святий Миколай. Гарного дива всім!

Тетяна КОХМАН, 9 клас