2018-й рік! Нам всім запам'ятався цей рік. Ми будемо сумувати за ним.

Мені найбільше запам'яталося, як ми ходили у сільський музей. А ще ми з сім'єю ходили в ліс, їздили в парк. А коли прийшла зима, мені дуже сподобалося, як я їхала на санчатах і з батьками прикрашала ялинку.

   В школі мені цікаво, тут кожен день щось нове. Вчителька навчає мене, на перервах спілкуюся з друзями, однокласниками. Мій улюблений урок малювання. Мені дуже подобається в школі. Є різні концерти, лінійки. Цей рік був дуже гарним!

 Юлія МЕЛЬНИЧЕНКО, 3 клас

Боже, дякую тобі за цей рік   

2018-й рік був для мене щасливим і гарним. Я цього року був на морі, пішов в фульбольну команду "Ніка" в Івано-Франківську (на Позітроні). Ми з родиною були в Буковелі. А ще в нас відкрили спортивний зал. Мені сподобався урок інформатики. Я запам'ятаю цей рік на все життя. Боже, дякую тобі за цей рік! Хочу побажати, щоб Господь Бог дав нам рік ще кращий, щасливий і мирний.

Богдан ПРОЦЕНКО, 3 клас

   2018-й рік сподобався мені, бо у мене було гарне день народження, а ще до мене приходив святий Миколай. А ще ми були у хатині святого Миколая, там був нарний музей.

   А найбільше мені сподобалося літо. Я гуляв з друзями, ми були майже всюди. Я люблю футбол та їздити на велосипеді. А ще я люблю математику і дуже люблю своїх друзів.

Віталій СІСЯК

   Мені сподобався 2018-й рік. Ми гралися, каталися на санках та лижах. До мене приходив святий Миколай, приніс іграшки. Мені подобається в школі, я дізнаюся багато нового з книг і добре вчуся. Інколи я отримую погані оцінки, але я поправлюся і буду краще вчитися на одинадцять і дванадцять. Я бажаю, щоб 2019-й рік був ще веселішим і був мир.

Олександр ПРОНЮК

    Мені запам'ятався цей рік, як літом ми сім'єю їздили на море, як я перший раз пішов у художню школу і в музичну школу на гітару. Ще сподобалося як зимою випав сніг. Ще цікавою була екскурсія в музей.

Владислав ТУРИК

   Мені найбільше запам'яталося, як у 2018 році до нас  приїжджала Олеся Франко і цей урок інформатики. А ще поїздка до святого Миколая. 2018-й залишив багато яскравих спогадів. Ми ходили у краєзнавчий музей, у нас відкрили спортивний зал. Цей рік був яскравим!

Вікторія ОСТРИЖНЮК

Мені запам'ятався 2018-й рік тим, що ми їздили до хатини святого Миколая. Там були сани і сам святий Миколай. Я їздила на тих санах.В школі мені дуже цікаво кожен день. Я дізнаюся багато нового, розвиваю свої здібності.

Анна ПЛЕКАН, 3 клас

   Мені було гарно у 2018-тому році. Я мала грамоту! У мене були добрі оцінки. Найкращі! Я дуже вас люблю всіх!

Адріана СТАРЧУК

   Мені сподобався 2018-1 рік. Я їздив з друзями та однокласниками на футбол. А ще мені багато подарунків приніс святий Миколай. І на моє день народження було багато гарних подарунків. Найкраще було літом, ми з сім'єю їздили на річку. А ще в нас є новий спортзал, на фізкультурі ми граємо ігри. Я люблю 2018-й рік, він був цікавим.

Максим ІЛЬНИЦЬКИЙ

   Цього року я добре вчився. Трохи був нечемним. Я був на концерті Олега Винника, у школі запам'яталося гарне свято до Дня Збройних Сил України. Займаюся танцями, мені подобається танцювати. До мене приходив святий Миколай. В мене всяко було цього року - щось виходило, щось ні. Але рік був гарний, цікавий.

Віталій МИХАЙЛИШИН

  Мені сподобався 2018-й рік, ми його гарно прожили, цікаво провели час, багато чого навчилися.  Він був веселим тим, що святий Миколай приніс подарунки. Євген 

   У 2018-тому я пішов в команду "Ніка" по футболі. Найбільше сподобалося літо, відпочивати літом. Сподобався спортивний зал. Ще сподобався урок інформатики та багато іншого, про все не розказати. 2018-й запам'ятається на все життя.

Максим ШТОГРИН