Фантастична історія про планету zZz від Вікторії Савик

Розділ IV

Тим часом на Землі мама Лема міс Декс не знаходила собі місця, вона хотіла якнайшвидше побачити і обійняти сина, свій найдорожчий скарб. Міс Декс телефонувала у всі космічні станції, всім знайомим астронавтам, куди лиш могла. Вона безперестанно переглядала фотоальбом, на всіх фотографіях Лем усміхався  їй і заспокоював. Проте ніхто не володів інформацією і не міг повідомити зажуреній жінці, де її син і коли повернеться на Землю. Так у невідомості минали довгі дні і довгі ночі. А на планеті zZz ракета астровоїнів, яка прибула з Землі, щоб забрати астронавтів, здійснити запуск ракети не змогла. Ракета була пошкоджена, потрібен був час на ремонт. Капітан сповістив екіпаж:

– Прийдеться ще деякий час погостювати тут, використайте цей час для налагодження дружній відносин із мешканцями планети.

 

   Лем засмутився, що не побачить маму.  Та коли побачив в ілюмінаторі Зеріону, зрозумів, що ця дівчина йому подобається і він за нею теж буде сумувати. Капітан зрозумів Лема і довірив йому з Зеріоною налагодити дипломатичні відносини з зеріонцями. Це було непросто, але Король заради доньки зробив багато. Переслідування та ворожнеча проти землян припилися, однак всі земляни були під пильним оком Короля. Лем багато розказував про планету Земля, а Зеріона про свою планету. Вони багато говорили, юнак відчував дивне хвилювання біля дівчини. Це було щастя і переживання, радість і полегшення. Лем ніколи такого не відчував. Одного разу Зеріона запитала, чи Лем когось любить.

–-Так. Це дуже красива дівчина. – відповів Лем. – Мені з нею легко і просто,  біля неї я почуваюся щасливим. Лише ми з різних світів. А ще я боюсь їй це розказати!

– А чому ти боїшся? – сумно мовила Зеріона. – Просто підійди і скажи їй про це.

   Зеріона відчула біль у душі, вона зрозуміла, що любить Лема, але він любить іншу.

– Так? Ти радиш, що я повинен їй сказати. Тоді я це обов'язково зроблю.

  Лем підійшов ближче до Зеріони, взяв її за руку і промовив:

– Дорога Зеріоно, я люблю тебе! Ти найкрасивіша дівчина, яку я коли-небуть зустрічав!

 Зеріона відповіла йому взаємністю. Вони стояли, тримаючись за руки і дивились один одному в очі. Так було ще довго, поки Лем не наважився її поцілувати.

   Раптом, біля них впала дивна річ. Зеріона уважно подивилася на неї, схопила Лема за руку і швидко побігла до палацу з криками:

– Ельфалонці вже близько. Ми повинні попередити інших! – кричала Зеріона.

   Вони забігли до палацу і розказали все Королю. Король наказав варті підготувати королівство до війни. Ельфалонці – це найжорстокіші створіння у всій галактиці. Вони хижі та підступні. Це ворог номер 1 для зеріонців. Усі жителі планети zZz зібралися біля замку, вони розуміли, відбудеться те, чого вони найбільше боялися. Відбудеться найбільша війна у всьому Всесвіті. Всі уже прощалися один з одним.

   Лем та Заріона побігли до капітана корабля. Коли вони пробігли, то побачили капітана мертвим. У нього був розбитий шолом.

   Лем вийшов з шоку і мовив:

– Його хтось вбив. Шолом самому розбити неможливо, навіть при падінні. Мені здається, що на вашій планеті є зрадник. Який вбив мого капітана та доніс усе про вас ельфалонцям.

– Здається, я знаю хто це зробив! –вигукнула дівчина.

– Тихіше! – шепнув Лем.

– Мені здається, що це зробив татовий охоронець Зендіонс. Він завжди здавався мені дуже підступним.

– Нам потрібно терміново попередити короля, - повідомив Лем.

 Лем та Зеріона швидко побігли до народу, але не знайшли Короля. Тоді Лем відвів Зеріону у безпечне місце, а сам побіг до замку, щоб знайти Короля.

   Коли Лем зайшов у замок, то почув з підвалу якісь крики. Він непомітно пробрався туди і побачив, як охоронець короля Зендіонс з одним ельфалонцем зв’язували Короля. Ельфалонець вистрілив з пістолета у голову Короля, той упав мертвим. Зендіонс лихо засміявся та надягнув корону  на свою голову. Він убив ельфалонця і рушив в палац. Раптом він побачив Лема і кинувся навздогін. Хлопцю дивом вдалося врятуватися.

   Лем чимдуж побіг до Зеріони. Але у схованці її не було. Коли він вибіг із сховища, то побачив як віддані зеріонці борються за свою планету проти ельфалонців. Лем побачив на дорозі дивну річ, камінець у формі букви Z. Він кинув той камінець у бік ельфалонця, той зразу ж упав мертвим. Тоді Лем почав шукати ще такі камінці і роздавав усім зеріонцям. Завдяки Z-камінцям вони і перемогли ельфалонців.

(далі буде)

Вікторія САВИК, 9 клас

Розділ ІІІ. Знайомство з Зеріоною та зеріонцями. Читайте тут...

Розділ ІІ. Невдачі Лема.  Читайте тут... 

Розділ І. Я буду астронавтом. Читайте тут...