Фантастична історія про планету zZz від Вікторії Савик

Розділ V

 Коли зеріонці перемогли ельфалонців, Лем одразу ж усім розповів про Зендіонса і його лихі вчинки, а також про зникнення Зеріони. За Зеріону Лем хвилювався найбільше. Всі розділились на команди і почали шукати Зеріону. Вони довго її шукали, але пошуки були марні. Раптом на дорозі Лем наткнувся на фіолетову стрічку. Це була стрічка Зеріони. Юнак сильно налякався і побіг куди очі бачили. Не спам'ятався як опинився біля ракети. Спершу здивувався, бо побачив справну, відбудовану ракету. Раптом Лем почув голос:

– Леме, рятуй! – кликала Зеріона.

 

 

   Лем підбіг до Зеріони, взяв її на руки і вибіг на вулицю. Дівчина була поранена. Лем передав її зеріонцям, а сам відправився на пошуки Зендіонса. Один із зеріонців знайшов величезну бомбу, яку залишили ельфаносці. Ця бомба знищить всю планету. Лем розумів небезпеку, яка нависла над планетою zZz. Та найнебезпечнішим ворогом зеріонців був Зендіос. Він був дуже сильний. Але Лем хотів врятувати жителів цієї планетиzZz, особливо Зеріону. Зендіонс напав на Лема зненацька. Це була дуже довга битва. Лем знав, що у зеріонців є слабке місце, це мізинець на лівій руці. Якщо сильно надавити на нього, зеріонець помирає. Лемові таки вдалося це зробити, він вцілив великою каменюкою в мізинець лівої руки Зендіонса, у той час Зендіонс встиг вистрелити і куля пробила шолом Лема. Зендіонс впав мертвий. А Лем задихався, йому бракувало повітря. Зеріона підбігла до Лема.

– Зеріоно, я тебе дуже люблю, пам’ятай про це! Ракета відбудована, тож ви разом з зеріонцями повинні спастися. Як прибудете на Землю, з’їжте зелене яблуко і ви перетворитеся на людей. Моя мама прийме вас, як рідних. І все буде добре.

   З очей Зеріони покотились сльози. Вони падали на щоки Лему. Зеріона поцілувала Лема востаннє і зрозуміла, що він помер. Зеріона кричала від розпачу, а всі інші зеріонці плакали. Часу було обмаль, до взриву бомби лишалтся лічені хвилини. Зеріона наказала всім піти в ракету. Лема взяли в ракету, щоб мама могла його побачити. Як тільки ракета відірвалася і пірнула у відкритий космос, планета zZz зірвалася. Планети zZz більше не існувало.

   Коли ракета приземлилася, її обступив натовп людей. З ракети зеріонці винесли тіло Лема. Люди насторожилися.

– Земляни, ми з планети zZz. Нашу планету знищили ельфелонці. Лем врятув нас від загибелі, а сам загинув у бою з Зендіосом. Ми дякуємо відважному Лему і приносимо глибокі співчуття мамі Лема, - пояснила принцеса Зеріона.

   Зеріона передала щоденник Лема мамі міс Декс.

– Лем наказав кожному з нас з’їсти на вашій планеті Земля зелене яблуко. Допоможіть нам його знайти, – попросила принцеса.

   Люди принесли дивним істотам зелені яблука. Вони лишень вкусили яблука і на очах у всіх перетворилися на людей. Обличчя їхні світилися добром і милістю. Вони дивувалися, дивлячись одне на одного. Для зеріонців все змінилося, вони були дуже стривожені і розгублені.

   Мама Лема зі сльозами на очах читала щоденник Лема. Врешті зупинилася і промовила:

– Зеріоно, мій син любив тебе. Тож я прийму тебе та весь твій народ до себе.

   Лема поховали. На могильній плиті викарбували «Великий астронавт Лем Декс». Кожного року 5 липня до могили Лема приходили астронавти та зеріонці. Астронавти брали приклад з відважного хлопця. А зеріонці дякували йому за порятунок. Вони вчилися жити на Землі, але дуже сумували за своєю планетою zZz.

Вікторія САВИК, 9 клас

Розділ V. Планета zZz знищена. Читайте тут...

Розділ ІV. Лем закохався. Читайте тут...

Розділ ІІІ. Знайомство з Зеріоною та зеріонцями. Читайте тут...

Розділ ІІ. Невдачі Лема.  Читайте тут... 

Розділ І. Я буду астронавтом. Читайте тут...

 

                  Вікторія САВИК                Детектив "Годинник"

Розділ 1. Детектив "Годинник". Читайте тут...

Розділ 2. У якому містер Шеммі майже отримує доказ. Читайте тут...

Розділ 3. У якому справа місіс Ліверсон стає ще заплутанішою. Читайте тут... 

Розділ 4. Новий злочин. Читайте тут...

Розділ 5. Підступний задум місіс Ліверсон. Читайте тут...

Розділ 6-7. Справу розкрито. Читайте тут...

                                         

   Вікторія САВИК       Паперова країна або Пригоди Агати у Папероляндії

Розділ 1. Вечірка та диво прибирання

Розділ 2. Чарівний вхід.

Розділ 3. Знайомство із паперовими звірятами.

Розділ 4. Несподівана трагедія.

Розділ 5. Агата та паперові звірята долають папмонероствірів

Розділ 6. Щирі сльози та нове знайомство.

Розділ 7. Пізнання нових наук.

Розділ 8. Запекла битва.

Розділ 9. Повернення Агати.