Друк
Категорія: Учнівські роботи
Перегляди: 384

   Я  у своєму житті робила багато вчинків. Але найвідважніший вчинок у моєму житті  був, це коли я сіла на шпагат. Я тоді вагалася, чи варто мені це робити, адже для цього треба багато часу, терпіння, старання. Деякі люди казали, що в мене нічого не вийде і я на ніщо не здатна. але тепер я можу повністю гордитися собою, бо я вмію сідати на шпагат. Я втерла носа тим людям. Хай  задумаються, чого вони добилися у житті. Для успіху треба фізичного і морального терпіння. Я не перестаю працювати над цим, хочу добитися більшого і я впевнена, що зможу. Я визнала для себе: якщо ти поставив ціль у своєму житті, то закінчи її до кінця.

 

Марія-Вікторія АНДРІЇІВ, 7 клас 

Люди, які не поважають 

   Є такі люди, які біля тебе добрі, ніби поважають тебе, а за спиною обговорюють. Люди, які нічого не добились у житті, заздрять і гноблять тебе. Але ти не звертаєш на це уваги, бо знаєш, що ти маєш свою ціль і маєш її виконати. 

   Є люди, які сильно до серця сприймають чужу думку і замикаються у собі. Цих людей ми називаємо «мишами». Чому? Виникає таке питання. Адже через нас ця людина боїться показати те, що вона вміє, тому що її принижували. Чому ж ми її не підтримуємо, а понижуємо. Чому? 

   Якщо нас підтримують, підтримаймо інших. Хтозна ким ця людина стане, може мільйонером, співаком, або блогером?! 

   Як кажуть, зробимо добро і воно повернеться нам, як бумеранг. Тому, давайте будемо добрі один до одного і не насміймося з нікого.

Марія-Вікторія АНДРІЇІВ, 7 клас