Люди часто інтересуються,  що таке щастя. Для когось це дорогий подарунок, нове плаття чи новий гаджет, а комусь для щастя треба тільки випити чаю з рідними, гарна оцінка чи повернення рідної людини додому.

   Особисто для мене щастя це проведений час з сім'єю та друзями, повернення бабусі на дідуся з Польщі та просто переглянутий серіал з чашкою чаю.

 

   Кожна людина має право радіти. Адже навіть від одної усмішки світ стане кращим.

Аліна ПАВЛЮК, 7 клас

Щастя, це коли мої рідні поруч   

   Що таке щастя? Як відповісти на це запитання? Щастя, це коли мої рідні поруч. Щастя, коли воноє. Треба дякувати Богу, що ми не хворіємо, адже багато людей хворіє на цей вірус.  Щастя, як веселка, різне, інакше, але щоразу гарне. Яким було моє щастя, коли я вперше пішла до школи у перший клас. Я щаслива, що тепер побачила своїх друзів. Також, що я зараз на гуртку журналістики. Щастя - це багато подарунків на день народження. Я щаслива, адже в мене є батьки, мої братики та домашній кіт Хвостик, якого я дуже люблю, мені його подарували на день народження.

Юлія МЕЛЬНИЧЕНКО, 6 клас

Що таке щастя?

   Для мене щастя це посидіти з друзями або з родичами за  столом з чашечкою чаю  та поговорити як пройшов сьогоднішній день. Мені щастя подібне на пташку, яку називають ластівка. Вона один раз стукала до мене у вікно, мабуть, хотіла зі мною поговорити.

      Я могла народитись у Франції. Та Боженько вирішив, що я буду жити у своїй рідній Україні. Це теж щастя. А найбільше щастя, коли я після школи прихожу додому і мене зустрічає моя сім'я з моїми котиками. Коли в мене не було тварин, я дуже хотіла котика. І в один найкращий день мама мені принесе маленького британського котика. Це було таке щастя!

Валерія СИМОНЕНКО, 6 клас

Хочу, щоб усі були щасливі!   

Для  мене щастя,  це  коли мені роблять приємно, коли я комусь подарувала усмішку, і ще багато дрібничок. Для кожної людини  щастя  різне. Деяким  людям для щастя багато не треба. За своє життя ми багато раз були  щасливими і ще будем дуже багато раз. Я  стаю щасливою, коли мама витягає ялинку перед  Миколаєм і ми разом прикрашаєм її. Я радію, коли мені на Миколая дарують подарки, коли мені радісно на душі, коли мене підтримують. Хочу побажати, щоб усі завжди були щасливі.

Андріана СТАРЧУК, 6 клас

А що для вас означає щастя?

   Щастя - це незрозуміле відчуття, воно надихає на щось нове, щось кардинальне. Люди відчувають щастя по-різному і це не передати словами. Вони можуть плакати, сміятися, стрибати, кричати з радостi.  Для мене щастя, це коли всі мої рідні люди здоровi та усміхаються, я тоді, в прямому сенсі слова, літаю на крилах. Я, як і всі дівчата, полюбляю випити чашку чаю з переглядом «Сумерок». Але  ще в мене є два найбільші щастя. Перше, це коли до мене приходить моя найулюбленіша сестричка Таня на ночівлю. Вона приходить до мене нечасто. А друге -  це секрет!

   А що для вас означає щастя?

Діана ЛЕСЮК, 6 клас

Що таке щастя?

Що таке щастя? Щастя – це неймовірне відчуття, яке заставляє танцювати, а серце розуміє наскільки дорога людина, яка зробила вам приємне. Як добре на душі, коли вся сім'я разом, коли бачиш, як радіє сестричка, які щасливішої батьки разом, коли всі рідні здорові. На жаль, не всі люди розуміють це і стверджують, що щастя полягає в фінансах і матеріальних цінностях, але це далеко не так. Бажаю вам частіше радіти, бути більш вдячними і усміхненими, любити своїх рідних та радіти кожній хвилині проведеній разом.

Тетяна КУЧАР, 6 клас

Інколи люди плачуть від щастя

   Сьогодні за чашкою смачного чаю я роздумувала, що для мене означає щастя. Деякі люди думають, що щастя це гроші, машина, чи інші речі. Для інших - це досягнення мети. Деяким людям чи дітям, які не бачать, не ходять чи не говорять, це мрія побачити, поговорити із рідними. А для мене щастя, це моменти, проведені з рідними, чи друзями. У мене було багато щасливих моментів. Наприклад,  щасливий момент, коли батьки повертаються додому з роботи чи з іншої країни. радісно-щасливий момент був, коли я їхала на олімпіаду з української мови і отримала друге місце.

     Інколи люди плачуть від щастя. Але чому? Я думаю, вони плачуть, тому що вони надзвичайно вражені від несподіваного, або дуже бажаного  дива, звістки чи події. Моя мама розказувала, що вона плакала від щастя, коли я народилася. Адже найбільше щастя - це сім'я і дитина. Цікаво, а що для означає щастя?

Діана КУЗЕНКО, 6 клас