Я – майбутнє України. Україна буде такою, якими будемо ми. Я розумію, що моя родина і моя держава Україна має велику надію, що я буду жити в Україні, буду господарювати на цій землі. Буду продовжувати ту справу, яку розпочали батьки. Вони вчать і виховують мене, щоб я була доброю, розумною, дбайливою. Вони передають все, що знають від діда-прадіда. Вже відтепер я маю задумуватися над своїм майбутнім. Я хочу, щоб Україна була найкраща. Я буду поширювати інформацію про Україну,  щоб ми про неї знали всі. Зараз я маю добре вчити українську мову,  наші народні пісні, знати історію України, символи,  який наш прапор та герб. Берегти, не засмічувати землю.

 

   Моя мрія стати лікарем, допомагати людям і лікувати їх. Я буду дбати про здоров’я свого народу.  Це – моя земля, я тут народилася. І я маю обов’язок зберегти її здоровою і красивою.

Юлія МЕЛЬНИЧЕНКО, 6 клас

 Україна, як рідна мати, ми її так само любимо. Я чула таке висловлювання: "Ми любимо свою Україну, як свою сім’ю». А любити – це означає піклуватися, дбати, оберігати.  Коли я підросту,  я хочу бути ветеринаром, або кінологом. Я  хочу дбати про тварин. Купувати багато корму і консервів та відвозити це до притулок для бездомних тварин,  або надавати  матеріальну допомогу людям, котрим вони треба. А ще я хочу прибирати сміття в лісах і парках, щоб наша Україна дихала. Не вирубувати дерева, а садити нові. Посадити квіти, щоб все цвіло. Хочу, щоб не викидали тварин на вулицю. Щоб усі тварини жили в теплі і ласці. 

   Я  - майбутнє України і я зроблю, щоб наша Україна була вся зелена і чиста.

Валерія СИМОНЕНКО, 6 клас