Сьогодні у нас був урок української літератури. Напередодні нам на домашнє завдання задали прочитати та переказати будь-яку українську народну казку. Я вибрала казку, яка називається «Шовкова держава» і розповіла її. Українську літературу в нас вчить Надія Богданівна Самборська, вона дуже добра і гарно пояснює матеріал. Розказували казки майже всі. Мені сподобалося казка, яку розказав Давид Молявчик. Ця казка дуже цікава і смішна, називається вона «Як пани їхали до пекла». На мою думку, такі уроки дуже корисні, тому що наша пам’ять розвивається.

Ілона БАБ’ЯК, 5 клас

   Хочу поділитися враженнями про сьогоднішній урок української літератури. Ми розказували українські народні казки. Моя казка називалася «Як Пани їхали до пекла». У ній розповідається про бідного чоловіка Івана, як він обхитрив панів. Мені сподобався урок, я отримав гарну оцінку. Ще сподобалося, як розказувала казку « Ведмідь і Павучок» Ангеліна Кохман. Ведмідь побачив, що Павучок повзе по його лапі. Було смішно, як Ведмідь сказав Павучку: «Що це ти собі надумав? По мені, ведмедеві, лазити?!» Ще класно було, як Владислав Грималюк розказував казку про Колобка На уроці ми згадали казки, які знали ще з дитинства.

Давид Молявчик, 5 клас

   Сьогодні ми розповідали казки на уроці української літератури. Кожен вдома прочитав народну казку. Моя казка називалася «Ведмідь та павучок». У цій казці розповідається про мисливців, які полювали за Ведмедем, а маленький Павучок врятував його. Казка вчить робити добро, бо добро обов’язково повертається. Звісно, у всіх були гарні казки. Мені найбільше сподобалося, як розказала казку» Аліна Бойко. Казка називалася «Рукавичка» і вона дуже весела. У таку маленьку рукавичку помістилося дуже багато звірів.

Ангеліна КОХМАН, 5 клас