"Ми - єдині. Єдина країна" - з такою назвою створена відкрита група в соціальній мережі "Вконтакти". Ініціювали її учні 4 класу, адміністратор - Євген Пронюк, Ілона Федорак - заступник адміністратора, Тетяна Кохман - редактор. Дата заснування 8 травня 2014 року. Із зрозумілих причин ми не подаємо посилань на жодну із соціальних мереж. Однак, створення цієї групи стало поштовхом для розмови на іншу досить важливу тему - патріотизм наших учнів. 

 

   Світлини виставлені на стіні цієї групи дуже промовисті, вони нагадують нам про Майдан, про події, які відбуваються зараз в Україні. Учні глибоко переживають за долю України, у їхньому серці горить палка любов до своєї батьківщини, їхніми вустами промовляє велика мудрість: "Єдині ми - єдина Україна!"  Дорогим для учнів є прапор України з написом "Клубівці", який освячений на Майдані у Києві їхніми батьками, а також учнівський Майдан, проведений в школі - флешмоб "Діти України проти насилля" (організатори учнів 4 і 8 класів).  Ці фотографії та ряд інших, гімн України, пісня-реквієм за Героями Небесної Сотні "Пливе кача" пісні "Океану Ельзи", опитування (до прикладу "Хто згіден з тим що Україна це вільна держава яка може прожити без втручання росіян?") висталяють учні на сторінках, діляться у своєму колі друзів.

Як висновок,  учні хочуть і готові говорити на дорослі теми. Створенням подібних сторінок, вони демонструють, що в любові до України, до своє патрії, мови і вибору, всі - рівні. Вони мають свою думку і хочуть бути вислухані.  Розмова має тривати, як в школі так і в родині.

На світлинах: витяги з відкритої групи "Ми єдині. Єдина країна" з соц.мережі "Вконтакти". Підбір світлин, картин та ілюстрацій учнів 4 класу.

Підростають нові герої - майбутнє України. Вони  мають з кого приклад брати, ким гордитися і вже знають якими бути.

Дякуєм Богу!

Слава Україні! Героям слава!

 

За матеріалами відкритої групи  "Вконтакти": "Ми єдні. Єдина країна".

 

Вікторія Савик, 4 клас. Блопост в Клубівцях.    Назар Павлюк, 8 клас.Барикади в Івано-Франківську 

 

 1. Мар"яна Лещук, біля пам"ятника. Клубівці   2. Оксана Овчарчин. Рідне   3.Діана Грималюк. На концерті. Івано-Франківськ

 

 

 

На барикадах в Івано-Франківську.