Започатковуємо нову рубрику  - "Шкільна зачіска-2014".

Ведуча цієї рубрики - Діана Павлюк із 9 класу.

Цю ідею ми планували втілити минулого навчального року. Та цьогоріч ми стали відважніші, літо додало нам впевненості, що у школі все важливе: і навчання, і дозвілля, і наш зовнішній вигляд. А волосся — предмет гордості кожної дівчинки. Тому немає нічого дивного в тому, що зачіска — є темою наших розмов на перервах, і нею можна здивувати однокласників.

   

   Наша мета: пропонувати свіжі і модні ідеї шкільних зачісок від Діани, проводити майстер-класи та презентації робіт юної аматорки-перукарки, залучати до шкільного "салону краси" нових майстринь.

    Сучасні школярки намагаються виглядати модно і прагнуть до самовираження. Навіть на заняттях їм хочеться бути красивими і стильними, але в школах є певні вимоги до зовнішнього вигляду, включаючи шкільні зачіски, які повинні виглядати акуратно і естетично. Такі зачіски повинні бути простими та зручними, а також не повинні забирати багато часу вранці. 

   Сьогодні Діана пропонує шкільній дівчачій аудиторії першу зачіску з таких зачісок. Назву зачіски авторка ще обдумовує. А ми нагадуємо, що перший "показ" відбувся 11 вересня в школі. Це зачіска на довге волосся. Зачіска зручна для школярки, і що важливо - без використання лаків та штучник склеюючих та укріплюючих косметичних засобів. Зачіска цілком витримує "навантаження" 7 урокеів та уроку фізкультури. При цьому залишається охайною і дуже симпатичною.

 Діана запропонувала просте і швидке укладання волося, воно дасть можливість школярці урізноманітнити звичний вигляд.

Майстер-клас від Діани Павлюк.

Зачіска "За 5 секунд".

Необхідні елементи: довге волосся і два простих олівці.

На світлинах: кроки та результат зачіски.

16 вересня 2014.

Майстер-клас від Діани Павлюк. Зачіски на довге волосся з уплітанням квітів, калини.

 

 

Зачіска №1.

 

Зачіска №2.

 

 

 

 

Рубрика буде оновлюватися щотижня. А це означає, що Діана у цей семидневний період пропонуватиме 1-2 нові зачіски для школярок. Слідкуйте за оновленням інформації.  

Щасти! До наступної зустрічі з Діаною.

ПРОПОНУЄМО ВАМ ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФОТОРЕЙД

"ШКІЛЬНА ЗАЧІСКА-2014"

* Клацніть мишою на фото і воно збільшиться. 

Фото за 16.09.2014