Я люблю свою країну. І хочу якомога сильніше допомагати їй. Я молюся, щоб війна на сході України зупинилася. Щоб російські сепаратисти вступилися геть з нашої землі. Щоб Україна процвітала. Щоб наш президент був відповідальним за долю людей. Щоб українські діти не жили війною.

 

Щоб Роман Гурик, всі герої з "Небесної сотні" і воїни-захисники померли не даремно. Щоб наша Україна була незалежною, сильною, дружньою і процвітаючою державою.                                 Стецюк Ігор, 6 клас

Лист-звертання на підтримку благодійної акції

"Допоможемо нашій армії"

Підтримка української армії - це борг кожного, хто хоче, щоб закінчилися воєнні дії і ненависть по всій території України. Підтримка ніколи не буде зайвою, адже будь-яке людське плече завжди потребує хоч маленької, але потрібної допомоги.

Воїни нашої армії захищають наше сьогодення і майбутнє. Крім моральної та духовної підтримки їм вкрай потрібні ліки, одяг, амуніція та продукти харчування.

Добре, коли є люди, які не залишаються байдужими та допомагають тим, хто потребує співчуття, доброти і милосердя.

Військовослужбовці Збройних Сил України гідно та стійко переносять усі труднощі сьогодення, і всі ми знаємо, в яких складних обставинах вони опинились. Допомога потрібна різна - і моральна, і фінансова.

Сьогодні своєю благодійною акцією "Допоможемо нашій армії" ми хочемо підтримати наших солдат і внести свою маленьку матеріальну лепту допомоги.

Ми повинні допомагати нашим солдатам на передовій, усім, чим можемо, й підтримувати їх як матеріально, так і морально.

Івасюк Божена, 7 клас 

Усім нам відомо, що на сході України йде громадянська війна. Росія захопила наш Крим, але маємо надію його відвоювати. Террористи хочуть забрати ще східні області. Наша армія з усіх сил захищає кордони України. Там багато військових з нашої області.

Якби у нас був добрий президент, він би не допустив війни. А він (Янукович) зрадив Україну і втік у Росію.

Я обов'язково внесу пожертву українській армії.

Дякую солдатам, що спасають мир.

Попадюк Богдан, 6 клас 

Лист підтримки учнівської благодійної акції 

«Допоможемо нашій армії» 

Усі  ми розуміємо, яка в даний момент ситуація в Україні. Йде боротьба за незалежність нашої держави.  Ця війна може перерости у Третю Світову війну. Її спричинила російська агресія. 

Я закликаю підтримати нашу армію, бо від неї залежить наше майбутнє. Попередня влада не дала нам можливості відновити  Збройні сили України. Вони розікрали державу  і нашими грошима воюють проти нас, фінансуючи терористів та найманців з Росії. 

Прошу підтримати пожертвами, бо навіть найменша пожертва може врятувати життя не одному солдату України. 

Дякую за увагу!» Слава Україні! Герої не вмирають!

Олександр Турик, 8 клас

Учнівська благодійна акція "Допоможемо нашій армії" відбудеться 19 вересня.

 На світлинах: листи на підтримку учнівської благодійної акції "Допоможімо нашій армії" пишуть учні 6 класу Стецюк Ігор, Попадюк Богдан, учениця 7 класу Божена Івасюк, учень 8 класу Турик Олександр.

Малюнки "Україна - єдина країна" Анастасії Палагіцької, 1 клас