Що може бути більш важливим, ніж дитячі мрії! Звичайно, вони бувають різними. Але вони обов’язково збуваються. Одні учні – йдуть цілеспрямовано до своєї мрії, зі шкільної парти, іншим – життя робить круті завороти, вони вибирають інші вузи, професії. Та попри все, життєві стежини щоразу повертають у дитинні мрії, і нерідко люди у зрілому віці обирають (набувають) іншу професію – свою улюблену. Або мрія ж стає їхнім хобі.

 

   Наші третьокласники сьогодні мріють – вони вибирають собі – улюблену працю. Не просто вибирають, а пояснюють чому саме цій професії віддають перевагу. Вчитайтеся в їхні щирі рядочки. 

Ткачук Анастасія.    Хочу бути депутатом!

Професій є багато, але усі різна. Хтось навчає, хтось лікує, хтось керує. Мені подобається професія державного службовця (депутат), приймати важливі рішення. Навести порядок в державі, щоб був Мир, Спокій і Добробут в кожній сім’ї та в Україні!

Стецюк Ілона.    Мрії бути вчителькою у Клубовецькій школі

У майбутньому я хочу стати вчителькою. Я захоплююся цією професією. І мені подобається як моя вчителька проводить уроки. Вона вміло вчить дітей читати і писати.

 У майбутньому я мрію стати вчителькою Клубовецької школи. Я буду вчити маленьких школярів.

Бабій Надія.      Буду бухгалтером!

Я в майбутньому хочу стати бухгалтером. Тому що мені подобається ця професія. Там потрібно рахувати, працювати з паперами на комп’ютері. Професія бухгалтера – дуже велика відповідальність.

Федорчук Андрій.  

  Я люблю малювати

Мені подобається бути художником. Я люблю малювати. Мені подобається малювати природу. Природа дуже красива. 

 Павлюк Тетяна.    Мені подобається професія вчителя 

Мені подобається професія вчителя, тому що я дуже люблю вчитися. Вчитель – це дуже розумна людина, яка вміє передавати свої знання іншим, пояснити кожній дитині незрозуміле і знайти підхід до кожного учня. Бути вчителем дуже відповідально, бо він є прикладом для учнів.

Вовк Ангеліна      Хочу лікувати людей

Мені подобається професія лікаря. Тому що лікарі допомагають людям виздоровлювати. Якби не було лікарів, то не було б життя, вони дарують людям надію і допомагають в найважчих моментах при хворобах. Лікар – це дуже важлива людина, тому його треба цінити і поважати. 

Кульков Богдан.      Хочу бути автомайстром

У майбутньому я мрію стати майстром машин. Мені дуже подобається спостерігати за людьми, які майструють. Я люблю майструвати. Досить часто беру у тата ключі і будь-що розкручую, а потім закручую. Одного разу з другом розкрутили велосипед, але зібрати не змогли. Зараз більше майструю з конструктором, але колись будуть машини.

Хай збуваються ваші мрії, дорогі третьокласники!