Коли школа поволі затихає після бурхливого дня, замовкає дзвінок, старшокласники розходяться по домівках, а в початкових класах вирує життя. Зовсім інакше – воно, як домашнє. Учні виконують домашнє завдання, гуляють на вулиці, граються, спілкуються і займаються творчістю.

   

   На групі продовженого дня створено найсприятливіші умови для відпочинку дітей, навчання та виховання. Про це ретельно дбають вихователі Галина Романівна Березна та Оксана Петрівна Проценко. 

   Група продовженого дня за своєю ідеєю – дуже цінна форма виховання дітей. Саме тут, враховуючи вікові особливості, всебічний розвиток дітей: розумовий, моральний, естетичний, фізичний, духовний; створені умови для виявлення і всебічного розвитку індивідуальних здібностей та інтересів учнів. Щоб переконатися в цьому, запрошуємо вас «підглянути» у другий клас.

   Як ви вже знаєте у журналістів газети «Шкільна правда» періодично організовуються фото-рейди. Другий клас нас зацікавив своїм переселенням. Цього року вони перейшли зі старого корпусу у новий і поселилися у класі, де раніше навчався 11 випускний. А ще цей клас розміщується біля сходів, що ведуть на другий поверх, і мимоволі, хто йде – загляне.

  Загляньмо і ми. Те, що ми побачили, називається творчим процесом. Кожен учень у класі займався своїм улюбленим заняттям.

Школярі пообіцяли розповісти нам про свої захоплення. Що ж чекаємо їхніх розповідей.

Фото-рейд відбувся 16 вересня 2014 року о 14:55.

На світлинах: учні 2-3 класів.

Про групу продавженого дня

Група продовженого дня допомагає нам краще освоїти предмети, вчитися, самостійно виконувати домашні завдання, створювати цікаві картинки і відкритки, оформлювати їх зовнішній вигляд. До нас гарно ставляться вчителі. Вони допомогають нам успішно закінчити навчальний рік, стати самостійнішими і відповідальнішими за себе, друзів і навчання.

Ткачук Анастасія, 3 клас