Друк
Категорія: Учнівські роботи
Перегляди: 2836

  Осінь - дивовижна пора року. Восени з дерев опадає листя, на городах достигають овочі.  Вона то тепла, то плаксива. Буває часто падають дощі, сильні вітри. Рідні нагадують, що потрібно тепло одягатись, щоб не захворіти. А насправді, хочеться бігати, шарудіти листям, роздивлятися все навкрули: на городи, на ліс, на квіти, які так гарно цвітуть у квітнику і не бояться, що прийде зима. У Клубівцях осінь особлива, бо навколо села ліс. А він такий гарний, зафарбований у різні кольори: жовті, жовто-гарячі, червоно-коричневі, золотисті...

 

Заїзджаючи у наше село, можна побачити: як люди працюють на городах, викладені копиці сіна, як на полях пасуться корови, коні, як бігають собаки, котики. І весело граються діти.

Осінь - це робоча пора. Восени потрібно збирати овочі на городі, яблука і груші у саду, щоб взимку було чим харчуватись. Моя бабуся і дідусь восени мають багато роботи: збирають все, що вродило на городі, косять траву для корови  і так далі. Я їм допомагаю і роздивляюся, які гарні плоди виросли у нас.

Осінь також навчальна пора. Діти поспішають до школи, щоб здобути знання. А на сході України багато шкіл розвалених, діти не мають де вчитися. Мені їх дуже шкода.

Особливо восени я люблю вночі вийти на двір та дивитись на місяць. Він деколи білий, а деколи червоний. На небі мерехтять зорі. А ранком, коли я встаю до школи, я дивлюсь, як сходить сонце. Воно піднімається все вище і вище, доки не осяє своїми промінчиками землю. Тоді осінь найкраща.

Я пишаюсь тим, що  живу у Клубівцях, що я - Українка! А це дуже важливо для кожного з нас. Слава Україні! Герої не вмирають! Ці слова (гасла) йдуть з самої душі, як молитва.

Хочу, щоб осінь була мирна в Україні. Щоб ми робили веселі фотографії і дуже любили своє село. Бо Батьківщина починається тут - у Клубівцях, які так гарно малює осінь.

Запрошую ділитися фотографіями на тему "Осінь у Клубівцях".

Лещук Мар'яна, 8 клас

На цих фотографіях: "У Клубівцях осінь мила - Господь дав, земля вродила!" Осінні композиції із овочів та квітів. Автори робіт Анастасія Палагіцька 1 клас, Федорак Ілона 5 клас, Дрембей Ангеліна 1 клас.

Жартівливе на світлинах:

А комар на муху задивився! А буряк на моркві оженився!

У Клубівцях саправжні дива, бо комар втікає від гарбуза!