Дорогі друзі, хочу поділитися враженнями про проведений захід «200 днів з Шевченком», учасницею якого я була. Він відбувся у четвер, 25 вересня 2014 року. Місцем проведення літературної зустрічі, за порадою Світлани Василівни, ми обрали клас інформатики. На захід були запрошені учні 7 по 10 класів, наші вчителі та шкільний бібліотекар. Відповідальною за організацію була Шешурак Юлія з 9 класу. А ведучою літературної зустрічі – Оксана Овчарчин з 8 класу.

 

 

   Інформаційний клас якось миттєво перетворився з технічного класу в чудову літературну світлицю. Столи розмістили по боках, на них: малюнки учнів, портрети Тараса Шевченка, намальовані школярами. Скрізь вишиті рушники, квіти, калина. Дівчата, які виступали, були одягнені у вишиті сорочки, їхнє волосся заплетене в тугу косу, а голову прикрашала червона стрічка, як на малюнках Тараса Шевченка (його героїні Оксана, Катерина та інші). За зачіски «під шевченкову добу» відповідала Діана Павлюк.

Спершу ведуча запросила до слова директора краєзнавчого музею Йосипа Дмитровича Карпіва. Він розповідав нам, ким був Тарас Шевченко, де народився та багато цікавого. Богдан Пронюк показав презентацію з відкриття пам’ятника Шевченку у нашому селі. Пізніше Оксана Овчарчин попросила Мар'яну Лещук проаналізувала опитування, яке проводилось серед мешканців села. Інтерв'ю брали учні школи. Мар’яна розповіла про зустріч, яка відбулась напередодні 19.09.2014, тема якої була "Культура спілкування". Потім ми перейшли до літературного читання. Читали ми з Кобзаря, передававши з рук у руки Шевченкову книгу. Вибрали ми для прочитання поему "Княжна".  Починалась вона зі слів "Зоре моя вечірняя, зійди над горою...". Поема дуже гарна. Читали ми її виразно, чітко, з інтонацією. Майже не переживали, тому що раніше виступали на багатьох акціях, заходах. Нам приємно, що прийшло на захід багато учнів з  7, 8, 9 та 10 класів, а також наші вчителі.

<До нас звернулася заст.директора Світлана Василівна Татарин. Вона розповіла нам про Тараса Шевченка, про те, що він завжди з нами, він на війні з воїнами. Захід був дійсно цікавим. Плануємо зробити ще дуже багато заходів та акцій, а також конкурсів. Дякуємо всім, хто прийшов на захід.

Слава Україні!

Мар’яна Лещук, 8 клас

Пропонуємо переглянути блок фотографій:

  1. Як все починалося – підготовка до заходу.
  2. Світлини з літературної зустрічі.
  3. Фотосесія «200 днів з Шевченком»

 

 

 

 

Дякуємо Ірині Дмитрівні за фотографування.

 

 

Вичерпніше про літературну зустріч "200 днів з Шевченком" читайте за адресою:  http://kluedu.if.ua/index.php/ua/shkilni-novyny/vykhovna-robota/tsinnisne-stavlennia-do-liudei/549-literatarurna-zustrich-200-dniv-z-kobzarem