Рубрика "Шкільна зачіска-2014"

   Сьогодні на вулиці похмура сирість, з ранку дощить і не видно кінця цієї в'їдливої мряки. Небо затягнулося хмарами і зовсім не схоже, що погода скоро зміниться на краще. Розкисла осінь...

А нам всі перерви треба сидіти в школі, в шумному класі або коридорі. Настрій вже подібний на погоду. І раптом – ідея: як врятувати день і підняти настрій. Даємо відповідь на запитання: що робити в дощ? – Зачіску! – відповість вам Діана із 9 класу і продемонструє майстер-клас, серію зачісок «Коли надворі дощ».

    

Запрошуємо переглянути роботи Діани Павлюк за одну перерву.

МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ДІАНИ "КОЛИ НАДВОРІ ДОЩ"

 2 жовтня 2014 року

   Як бачите, довге розкішне волосся можна укласти красивим віночком. Це зручно, красиво, естетично і дуже елегантно. Уплітати дві коси в одну - це давня улюблена зачіска ще наших бабусь-прабабусь. Це немов дві ріки зливаються у одну повноводну. Завжди стильно і красиво.

Це ще не повний перелік робіт. Осінь принесла нам багато цвіту хризантем та визолоченого листя. Вони можуть бути елементами дівочої зачіски. Пасують вони усім. Однак охочих "приміряти осіннє вбрання" не багато. Та пошук триває.  Будьте з нами. 

Хризантеми у дівочих косах

Ніби закохалась пізня осінь,

Ніби пригорнула цвіт любові

До твоєї дорогої долі.

Напевно, не існує такої дівчини, яка не хотіла б мати гарне, блискуче, здорове волосся. Сильні, слухняні пасма - це запорука не лише зовнішньої привабливості, але внутрішнього здоров'я.

   Існує величезна кількість лікарських рослин, які зміцнюють волосся, позбавляють від лупи тощо. У рослинах містяться ефірні олії, дубильні та інші корисні речовини. Саме в результаті проникнення цих компонентів всередину волосся і досягається ефект. Доглядати за волоссям і шкірою голови потрібно регулярно, тільки тоді буде результат.

Розповімо про деякі лікарські рослини, а тим часом Діана продемонструє свої роботи - майстер-клас від Діани Павлюк "На домашнє завдання".

   Отож, про  рослини, які дбають про наше волосся.

КРОПИВА прискорює ріст волосся, зміцнює їх, запобігає випадінню, поліпшує кровообіг у шкірі голови. Відвар кропиви допомагає швидше позбавитися від лупи.

ЛОПУХ зміцнює волосся, прискорює їх зростання, корисний при жирному волоссі. Олія з коренів лопуха застосовують проти випадіння волосся.

РОЗМАРИН покращує циркуляцію крові в шкірі голови, забезпечуючи живлення коріння волосся. Ефективний він і проти жирного волосся. Постійне застосування робить волосся блискучим і пишними. Відвар розмарину втирають в суху шкіру голови.

МАТИ-Й-МАЧУХА - відмінний засіб для догляду за шкірою голови. Допомагає при випаданні волосся, надає їм силу і блиск.

ЛАВАНДА – приємний її аромат діє заспокійливо, а це дуже важливо для росту і здоров'я нашого волосся.

  Будемо чарівні і встоїмо перед будь негодою! 

 Вл. інф.

 Про започаткування нової рубрики "Шкільна зачіска" читайте за адресою:  http://kluedu.if.ua/index.php/ua/shkilni-novyny/roboty-uchniv/536-nova-rubrika-shkil-na-zachiska

На світлинах: Зачіски учениць 8-9 класів: Лещук Мар'яни, Овчарчин Оксани, Волошин Іванни, Фігураш Тетяна та Пронюк Надії. Автор зачісок - Діана Павлюк.