У третьому класі - справжні патріоти. Вони вирішили на власному прикладі показати, як треба любити Україну, піклуватися про неї, говорити і відстоювати правду, молитися за Україну, шанувати героїв України. Своїми думками вони діляться з нами і шлють свої шифрограми у світ азбукою Морзе, яку недавно освоїли на уроці інформатики.

  

Я – патріот України

 Я люблю свою державу. Розумію, що зараз не мирний час. Тому хочу, щоб настав мир і спокій, щоб люди були захищені і не боялися нічого. Щоб не руйнувалися будинки на нашій землі.

 Я хочу захистити нашу неньку Україну.

 Я вірю ми переможемо. Я – патріот!

 Вовк Ангеліна, 3 клас

 Я горджусь, що я українка

 Я є патріоткою своєї Батьківщини України. Моя сім’я підтримує усі традиції і свята. ми маємо вишиванки, оберіг, прапор і це є нашою гордістю. Калина, верба, тризуб, ікони, рушники я переглядаю з цікавістю. Я також переживаю за долю нашої держави і боляче мені за загиблих людей. Але я вірю, що Український дух у наших серцях переможе усі негаразди. Я горджусь, що я Українка. 

Стецюк Ілона, 3 клас 

Я – патріот України 

Я люблю свою Україну, як матір, не тому, що велика, а тому, що наша. Адже любов до Батьківщини відчуває кожна людина, де б вона не жила. Головне для кожного – тепле почуття любові до своєї землі.

 Я є патріотом своєї держави – тому, що це є місце де живуть найдорожчі люди – батьки.

 Я хочу, щоб у моїй Україні був мир і спокій. Щоб не плакали діти і матері. І я впевнена, що я і мої друзі будемо жити  щасливо у рідній нашій державі – бо Україна наша. 

Бабій Надія, 3 клас 

Вважаю себе справжнім патріотом 

Я живу у прекрасній країні – Україні. Вона має багаті землі, розумних і працьовитих людей. Моя Україна – країна, в якій наш народ бере участь у зміцненні нашої держави, та її розбудови. Українська земля багата на мальовничі степи, поля золотої пшениці, рясні сади. Не можна не милуватися красою української природи. Для кожної людини рідний край – найдорожчий та наймиліший серцю. Україна – це велика родина, де всі живуть спільними радощами та проблемами. 

Патріотизм проявляється у тому, що все що робить людина приносить користь її Батьківщині. На мою думку, патріотичні почуття є в кожного з нас і маємо прагнути зробити щось важливе для свої Батьківщини. Тому я вважаю себе справжнім патріотом. 

Павлюк Тетяна, 3 клас 

У нас є в кого вчитися патріотизму

   Боляче думати, що у країні де живеш може початися війна. Так сталося з Україною. Я не вважаю себе ще патріотом, тому що патріоти і герої України – вони на сході. Ті люди, що пішли на війну – вони герої. А ми тільки можемо їх підтримувати, бо ми ще діти. Дітей на війну не беруть. А ми можемо тільки молитися і допомагати їм, щоб вони швидко здобули для нас перемогу. У нас є в кого вчитися патріотизму.

Палагіцький Олег, 3 клас 

Я – патріот України 

Я люблю свою Україну, молюся за неї, щоб був мир на Україні, шоб по скоріше закінчилася війна і Україна була єдиною і незалежною. Щоб Господь благословив всіх нас і всю Україну. Я дякую тим героям, які захищають нас і нашу Україну. 

Гудзовський Ярослав, 3 клас

(матеріл буде доповнено - скануємо шифрограми)

Фото Ірини Жданюк