Ой, сніг!

   24 жовтня у нас випав перший сніг! Земля миттєво вкрилась білою ковдрою. А сніг летить і летить, прикриває листя на деревах, гілля повгиналося від снігової ваги. Деяке листя ще зовсім зелене. А лише вчора падав дощ. І так гарно почали цвісти хризантеми. За моїм вікном непривично біло. А в календарі - місяць жовтень!

 

   Через вікно приємно дивитись, як з неба падає сніг. Та надворі - холодно. Вже потрібно тепло одягатись, більше сидіти в хаті. 

   Ось фотографії, зроблені 24 жовтня 2014 року,  у Клубівці  прийшла зима!

Перший сніг на калині!

   Сніг люблять усі діти, як старші, так і молодші. Любимо отак вийти надвір та зануритись у чудову снігову природу. У зимовий день, коли надворі сніг, не хочеться сидіти удома, хочеться веселитись, кататись на санчатах, на лижах, робити на снігу ангелика, грати у сніжки. Приємно нас здивував сніг, який випав у жовтні. Ми ще зовсім були не готові до снігу, не приготували теплий одяг: чобітки, рукавички, шалики, куртки та інше. Це було несподівано. Жовтень – зазвичай ще теплий місяць осені, а цьогорічний зі снігом і першим морозом.

Тоді , коли випав сніг, я спала і  навіть не здогадувалась яка переміна погоди чекає нас. Зранку бабуся повідомила про сніг. Ой як не хотілося вилазити з-під теплої ковдри. Але потім сніг вабив очі, хотілося вже  зліпити великого білосніжного ангелика та  сніговика...  Але довелось грітись удома.

 Отож мої поради учням: тепло одягайтесь, щоб не простудитись, пийте гарячі напої та чаї з лимоном, обліпихою та з липи, малини, ягоди. Радійте і не хворійте!

 Лещук Маряна, 8 клас