Друк
Категорія: Учнівські роботи
Перегляди: 3204

     Осінь дуже красива пора року, а особливо осінні канікули. Якраз осінні канікули припали на мій день народження. Цього року мені пішов дванадцятий рік. За два дні перед канікулами випав сніг. Дуже гарним був ліс. Проте деякі листочки на деревах все одно залишилися зеленими. Але у мене в саду листочки пожовтіли і, навіть, деякі стали червоними.

 

   А у неділю до мене прийшли мої друзі і родичі. А найліпше було для мене це те, що у мене народився троюрідний брат Дмитро.  Осінні канікули у мене пройшли цікаво!

Ільницький Ігор, 5 клас

    Осінні шкільні канікули

    У нашій школі після двохмісячного навчання розпочалися осінні канікули. Це означає, що ми закінчили першу чверть навчання. Канікули є для того, щоб ми відпочили, гуляли на свіжому повітрі, читали цікаві книжки та спостерігали за природою, дізнавалися багато цікавого.

    Цього року канікули розпочалися 28 жовтня і тривали до 2 листопада. Напередодні в школі ми дізналися багато інформації, вивчили багато тем. Цей рік для нас особливий, нас вчать всі вчителі, багато нових предметів. Ми ще звикаємо до вчителів, вчимося засвоювати багато нової  інформації. Вчителі інколи не вірять, що нам бракує часу, щоб все добре вивчити. На канікулах ми хотіли все добре засвоїти і зрозуміти. 

   Насправді канікули дуже швидко пройшли. Їх цього року скоротили, через те, щоб продовжити нам зимові канікули. Це пов'язано із ситуацією в Україні, з опалюванням зимою. 

   Зате, коли повернулися до школи, після канікул, ми один одному розповідали цікаві історії, які трапилися з ними підчас канікул. 

Шешурак Богдана, 5 клас