Після довгого і дуже веселого літа наступила осінь. Розпочалось навчання у школі. Але очі манить осіння краса: хочеться подивитися у віконце, адже там таке різноманіття кольорів! Дерева переливаються жовтим, жовтогарячим, червоним, де-не-де зеленим кольором. Коли листочки осипаються з дерев, здається що ми в казці. І сонце ніжно-ніжно проглядає крізь гілки дерев, наче пестить останніми теплими промінцями, посміхається нам.

   

   Так і хочеться вхопити оберемок різнобарвного листя і підкидати, підкидати, щоб воно знов і знов осипалося, освітлене м'яким сонячним світлом, і знов повторювалася ця рукотворна осіння казка!

  Всі учні, особливо молодші класи, дуже радіють осені, малюють осінні дерева, листочки, бігають на гойданку.

   А ми збираємо опалі листочки, робимо з них букети, аплікації, квіточки, плетемо віночки. Осінь чудова пора.

   24 жовтня раптово налетів сніг і перший мороз, але довго не затримався. Зараз на вулиці тепло, лагідно, як літом. Діти ганяють на велосипедах, хлопці допомагають на будівництві спортивного майданчику.  Всі радіють теплу і добрій погоді у листопаді.

Осінь гарна пора. Вона надовго залишиться у нашій пам’яті і грітиме наші серця впродовж усієї зими!

Шешурак Богдана, 5 клас

Сюприз посерeд осені

   Кожного року природа робить неочікувані сюпризи. Цього року посередині осені випав сніг. Ми, діти, так зраділи! Все так неочікувано - зранку прокидаємося а все біле, сніг лежить на листі, на квітах.

Звичайно, дорослі не були готові до цього. Всі шукали зимові речі: одяг, чоботи. Але попри все було гарно. Кожна пора року, навіть зі своїми сюпризами, особливо гарна.

Сондей Надія, 8 клас

Малюнки Олега Бойка з 6 класу, Дрембей Ангеліни з 1 класу та Федорак Ілони з 5 класу

Фото з першокласниками - Руслани Дрембей; калина під снігом - Йосипа Карпів