Друк
Категорія: Спорт
Перегляди: 643

   У неділю, 16 серпня відбувся турнір пам'яті ветеранів клубовецького футболу. За почесний кубок змагалися чотири команди-учасниці із Милування, Вільшаниці, Ямниці та Клубівців. На добрий початок гри благословив гравців парох Церкви Святої Покрови Божої Матері, отець-декан Богдан Скрипник. Учасників турніру, що так чисельно зібралися на клубовецькому полі привітали співорганізатори заходу: депутат Тисменицької районної ради Юрій Проценко та сільський голова Клубівців Богдан Рекетчук. Співорганізаторами турніру пам'яті також є директор Клубовецької ЗОШ I-III ст. Володимир Пронюк та члени виконавчого комітету Клубовецької сільської ради Ігор Павлюк і Олег Данилюк. Відвідали захід та підтримали футбольні команди голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Ямницької ОТГ Роман Крутий,голова фізкультурно-спортивного товариства «Колос" Степан Долик,сільський голова Вільшаниці Володимир Ющишин, а також чисельні вболівальники.

  

    За результатами ігор, команди змагалися за призові місця. Боротьбу за третє місце розпочали команди сіл Ямниця та Вільшаниця. З результатом 4:2 перемогу здобула Ямниця та отримала статус бронзового призера. У фіналі зійшлися команди господарів поля та села Милування. Матч завершився рахунком 3:3, тож вирішальними стали серії пенальті. Вісім голів у ворота клубовецької команди зреалізували гравці ФК с. Милування, тож стали лідерами турніру. Сім забитих м'ячів у фіналі забезпечили команді села Клубівці почесне друге місце у турнірі.

Завершився турнір нагородженням кращих гравців та врученням трофеїв. Голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, вітаючи прихильників футболу, побажала міцного здоров'я, наснаги та успіху. Турнір пам'яті ветеранів клубовецького футболу проводиться з метою гідного вшанування місцевих футболістів та популяризації здорового способу життя.

Текст: Марія Молощак

Фото: Оксана Саковська

            Роман Середюк