#shkilna_kolyada                                  Віночок Різдва – шкільна коляда!

Нам колядували. Дивіться тут...

Шкільна коляда. Читайте тут...

#shkilna_kolyada                           РОЗПОЧАЛАСЯ ШКІЛЬНА КОЛЯДА

   Завершився І семестр 2022-2023 навчального року, завершується 2022 рік, важкий рік для нас всіх, для дежави нашої, школи. В умовах війни, сирен, відключення світла  та всяких різних випробувань, ми зуміли пройти та освоїти навчальну програму, писали  контрольні та підсумкові, брали участь у навчальних олімпіадах та конкурсах, і з гарними результатами та перемогами завершили І навчальний семестр.  Традиційно у мирний час ми завершуємо І навчальний семестр шкільною колядою. Цього року мистецьку програму  «Шкільна коляда» проводимо у форматі онлайн. Шкільна коляда - це подяка Богу за прожитий рік, це прослава Сина Божого, народженого у вертепі, це улюблені різдвяні віншування та очікування школярів, це свято, яке любимо і носимо у своєму серці.

   Шановні освітяни, учні та батьки!

   Разом з депутатами Тисменицької міської ради щиро вітаю вас з Днем знань і початком нового навчального року.

   Насамперед щиро дякую нашим воїнам, які мужньо стримують ворога, щоб наші діти мали змогу навчатися і вчити правдиву історію України.

 Новий 2022-2023 навчальний рік ми розпочинаємо у надскладний воєнний час. Цей рік, можливо, буде найважчим за всі роки незалежності України.

   Вклоняюся всій освітянській спільноті Тисменицької громади за працю під час повномасштабного вторгнення ворога, учням та батькам — за допомогу та підтримку нашої армії. Цей навчальний рік ми починаємо у форматі онлайн і всі разом докладаємо зусиль, щоб найближчим часом перейти на очне навчання.

   Першого вересня у Клубовецькому ліцею відбулося свято Першого дзвоника, початку нового 2022-2023 навчального року. На урочистій лінійці були присутні отець Роман Шиндирівський, директор школи Володимир Ярославович Пронюк, заступниця директора з навчально-виховної роботи Наталія Василівна Іванівна, вчителі, учні та їхні батьки. Ведучими заходу були Ангеліна Дрембей (9 клас) і Наталія Бруц (8 клас). Маленькі першачки розказували віршики і заспівали пісню. Випускники розтривожили усіх своїми словами. Лінійка пройшла з частинкою тривоги у серці. Тому, що у нас війна. Війна - це безжалісна і кривава подія, яка забрала спокій у нашого народу. На святкуванні згадали та пом'янули хвилиною мовчання усіх воїнів і мирних жителів які загинули на війні.

   Прощаються з початковою школою четвертокласники, вихованці Марії Василівни Павлів. Це перший випуск школярів Клубовецького ліцею, які навчалися за програмою Нової Української Школи. В умовах воєнного стану їхнє прощання відбулося у режимі онлайн, випускники-четвертокласники записали свої виступи на відео і підготували відеоролик "Прощавай, початкова школо!", яке можна переглянути на каналі Ютуб, дивіться тут... У фільмі зібрані дитячі спомини, слова подяки першій вчительці, яка стала для всіх шкільною мамою, а також багато архівних світлин з шкільного життя від першого по четвертий класи. 

ЗАВЕРШЕННЯ 2021-2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ У КЛУБОВЕЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ.
СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА - ОНЛАЙН.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відеозапис "Останній дзвоник 2022". Дивіться тут... 

Прощання з Буквариком

Прощай, Букварику, мій друже!

Ми тобі дякуємо дуже!

Першокласники 8 червня прощалися з першою шкільною книжкою, з вірним своїм другом Буквариком. З вчителькою Катериною Петрівною Турик вони пройшли всі станції - від буквочки А до Я та м'якого знака, подружилися з ними, навчилися читати і тепер сміливо переступають сходинку другого класу НУШ.  

 

10 клас

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Учнівською колядою завершився І семестр 2021-2022 навчального року у Клубовецькому ліцеї. Учні колядували та щедро завішовували всіх з Новим роком та Різдвом Христовим. У шкільному святі брали участь по одному-два учні з 1-7 класів та всі старшокласники (8-11 класи). За традицією дівчата взяли на коляду великі квітчасті хустки, у вишитих сорочках вони виглядали дуже нарядно і святково.

    У Клубовецькому ліцеї урочистою лінійкою Першого дзвоника розпочався новий 2021-2022 навчальний рік. Перший дзвоник покликав учнів на Перший урок, присвячений Дню Незалежності України. Цього року маємо 30-річну дату відновленої Незалежності, з 1991 року бережемо її і шануємо. Це дуже дорогий, непростий відрізок часу, упродовж якого виросло юне покоління українців під синьо-жовтим прапором із тризубом держави України та рідною українською мовою. Непростий, бо ми пережили Майдан і оплакуємо Героїв Небесної Сотні, ми сьомий рік у стані війни на Сході України з російським окупантом, тисячі Героїв України полягли там, щоб ворог не пройшов далі і щоб зберегти нашу Незалежність. Непростий, бо доводиться відстоювати своє на своїй землі, свою мову, свою історію, свої кордони. Вічна подяка і пошана Героям України. Про це ми говорили на Першому уроці, про славу України, про її славних синів і донь. "Україна! Вона у нас єдина" - такою була тема  Першого уроку. Святковим і насиченим був перший день у школі. Про це розповідають світлини, які можете переглянути у фільмі "Перший день, Перший дзвінок, Перший урок 2021-2022 навчального року". Дивіться тут...

 

 

 

 

 

 

 

 

Урочиста лінійка початку нового 2021-2022 навчального року

Хай вам щастить, випускники 2021 року!

 

 

 

 

 

 

 

    

Дев'ять років пролетіли, розцвіли усі й змужніли...

 

 

 

 

 

 

 

    

Випускний вечір у 4 класі

 

 

 

 

 

 

 

 

    Швидко пролетіли чотири роки. От і ми завершили початкову школу. Всі ці роки поряд з нами день у день була Перша вчителька Катерина Петрівна Турик. Вона як мама, вчила, виховувала і доглядала нас. Наш клас особливий, у ньому 11 хлопців і дві дівчини. Непросто було нашій вчительці із  "футбольною" командою, але з нами було завжди весело, з сюрпризами та несподіванками це точно.

  У суботу 29 травня у Клубовецькому ліцеї відбулася урочиста лінійка Останнього дзвоника. Гостями свята були: отець-декан Тисменицький УГКЦ Петро Скрипник, голова Тисменицької міської громади Тетяна Градюк та староста села Клубівці Богдан Рекетчук. Голова Тисменицької міської ради Тетяна Градюк гарно привітала всю шкільну родину. Підсумок за 2020-2021 навчальний рік зробив директор ліцею Володимир Пронюк та урочисто вручив грамоти відмінникам навчання. 

   02 жовтня у Клубовецькій школі відбулася урочиста лінійка Першого дзвоника. Для учнів першого класу та випускників пролунав перший шкільний дзвінок. Директор школи Володимир Ярославович нагородив похвальними листами учнів, які закінчили 2019-2020 навчальний рік на відмінно. Першокласники готувалися до свята. Вчителька Самуляк Оксана Ярославівна роздала учням віршики, разом вивчили пісню "Перший дзвоник". Батьки першокласників святково прибрали зал, фотозону підготував гурток «Натхнення». На лінійку першокласники виходили з вчителькою та батьками. Вихід був дуже оригінальним. Діти дуже гарно розказували віршики, співали пісню і танцювали. Свято вдалося на славу.

   Виступ директора Клубовецької загальноосвітньої школи школи Володимира Пронюка на урочистій лінійці Першого дзвоника

Слава Ісусу Христу! 

  Всечесний отче-декане, дорогі діти, колеги, батьки та гості нашого свята! З об’єктивних причин у цьому році свято Першого дзвоника відзначаємо у перший тиждень жовтня. Це доречно, бо у ці дні професійне свято відзначають дошкільники, бібліотекарі, педагогічні працівники, працівники культури та мистецтва – люди які власне забезпечують освітній процес.   Вперше маючи нагоду, вітаю Вас дорогі учні, батьки та рідні із святом Першого дзвоника, кажу – Ми дуже скучили за Вами!

 02 жовтня у нашій школі відбулася урочиста лінійка, присвячена початку нового навчального рока та Дня вчителя. На ній були присутні учні 1-11 класів. Це було для мене та й думаю для всіх дуже велике свято, бо такі події в нас давно не відбувалися. Як завжди, на шкільному святі були присутні голова села Рекетчук Богдан, директор школи Володимир Пронюк, заступник директора Наталія Івасюк, отець-декан Петро Скрипник та наші гості голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк,  депутат Івано-Франківської обласної ради Роман Ткач, депутат Тисменицької районної ради Юрій Проценко. Всі вони у своїх виступах побажали учням хорошого навчального року та успіхів у навчанні.

 

 

 

 

 

  

 

Відеозапис лінійки розміщено на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці 

Привітання з початком нового навчального 2020-2021 року директора Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимира Пронюка

Слава Ісусу Христу!

Дорогі діти, шановні батьки, односельчани та колеги!

   Сьогодні, у перший день осені, у такий незвичний спосіб вітаю Вас - нашу шкільну родину із Днем знань, Святом першого дзвоника та початком нового 2020-2021 навчального року!

   10 вихованців дошкільної групи, 18 першокласників поповнюють у цьому році шкільну мережу. Дякую учням 10 класу та їх батькам за їх рішення продовжити навчання у стінах рідної школи. Це також є проявом довіри, патріотизму та громадянської позиції.

   Для шести випускників-одинадцятикласників цей навчальний рік стане фінішем шкільного і одночасно стартом дорослого життя. Дякую Богу, радію і хвилююся сьогодні разом з Вами як вчитель, і як батько.

Фільм "Це було ніби вчора..." дивіться в Ютуб  

   Дорога наша перша вчителько Оксано Ярославівно, учні і батьки 4 класу висловлюють Вам щиру подяку за Вашу працю і Ваші старання, за розуміння і доброту душі, за важливі знання і наполегливість, за теплі слова і мудрі поради, за прекрасний настрій і підтримку, за індивідуальний підхід до кожного з наших дітей. Бути першим учителем - найскладніше: завжди треба знати,  з чого і як починати, як зацікавити всіх учнів і наставити їх на шлях вірних знань. Дякуємо Вам за те, що зуміли провити нашим дітям тягу до знань і відкриттів, бажання кожен день іти до школи і освоювати нові сторінки книги знань. Спасибі Вам за чотири роки великої праці, від першої букви з Букварика до теперішніх успіхів. Спасибі Вам велике за наших щасливих, розумних, вихованих дітей! 

   ФІЛЬМ "ЗОЛОТИЙ ДЗВОНИК УСІХ СКЛИКАЄ 2020" дивіться в Ютуб.

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

    Вітаємо вас із закінченням 2019-2020 навчального року. Перегорнуто ще одну сторінку нашого шкільного літопису. Цьогорічне свято Останнього дзвоника по-особливому особливе. Ми відзначаємо його в умовах, коли не можемо зустрітися поглядами, усміхнутися одне одному, потиснути руки і обійнятися. Однак, це не змінить урочистості цього свята.
   Для вас, ВИПУСКНИКИ, цей дзвоник справді є останнім. Залишаються позаду шкільні роки —найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

НЕХАЙ ВАМ ЩАСТИТЬ В УСЬОМУ І ТАЛАНИТЬ В УСІХ ВАШИХ ПОЧИНАННЯХ!!!

   ФІЛЬМ "ПЕРШІЙ ВЧИТЕЛЬЦІ" дивіться в Ютуб.

ПЕРШІЙ ВЧИТЕЛЬЦІ ОКСАНІ ЯРОСЛАВІВНІ САМУЛЯК

   Наша рідна, дорога, чуйна, мудра і терпляча Оксана Ярославівна!

   Так хотілося багато сказати,заспівати, обійняти і подякувати Вам,але доля внесла свої корективи! Ми щиро дякуємо Вам за вашу нелегку працю, за те що навчали, виховували, настановляли наших дітей! Вкладали в них всі свої сили і знання! Ми віримо що те зернятко науки проросте великим урожаєм! Ви не жаліли ні часу, ні сил, щоб навчити наших дітей вчитися!
   Як перше слово, перший крок, так і наша перша вчителька в душі назавжди! Щиро ДЯКУЄМО за наших дітей! ❤️❤️❤️ Міцного здоров’я Вам, творчого натхнення і чемних діточок!

   26 грудня в Клубовецькій школі відбувалася загальношкільна лінійка з нагоди завершення І семестру 2019-2020 навчального року. Директор школи Володимир Ярославович Пронюк оголосив успіхи нашої школи за перший навчальний семестр, підбив підсумки та результати навчання та навчальних олімпіад, спортивні та творчі успіхи учнів школи. Директор дав завдання учням на 2020 рік: поставити собі цілі та втілювати їх у життя. Також завдання на канікули: провести свята духовно, ходити до церкви, взяти у бібліотеці книгу, займатися спортом, щонайменше сидіти у смартфоні. Зимові канікули до 13 січня 2020 року.

   Свято в Клубівцях, написане кольором Неба. Нечасто вдається серед наших рутинних, сірих, буднів долучитися до справжнього свята. Та ще і якого свята! Освячення каплички Пресвятої Богородиці в Клубовецькій загально-освітній школі (Тисменицький район), що було поєднано із виставкою картин місцевого художника Володимира Березного, хвилювало, єднало, кликало піднятися над земним, матеріальним, минущим. Бо перед нами розгорталася вічність, втілена у художніх високомистецьких полотнах пана Володимира. Поряд з нами були і його друзі-художники, і якась особлива аура, підвладна тільки справжнім талантам, витала у галереї школи поміж художніх полотен, чи краще сказати, мистецьких шедеврів з краєвидами рідних серцю клубовецьких місць, вулиць і лісів...

 

 

 

 

 

 

 

  Учні Клубовецької школи підготували для своїх вчителів з нагогди їхнього професійного свята гарну концертну програму "Серця віддаємо Учителю". 

   А ось і почався новий навчальний рік. Вітаю всіх із новим стартом у 2019-2020 навчальний рік. Бажаю усім терпіння, наполегливості та сили. Розвиваєтеся, вкладайте максимум зусиль у свої починання та будьте найкращими. Перший день навчання у школі завжди святковий. 2 вересня була урочиста лінійка Першого дзвоника. На  святі були присутні: головний спеціаліст районного відділу освіти Римчук Василь Іванович, сільський голова Рекетчук Богдан Іванович та отець Олег Каськів, батьки, вчителі та, звичайно, школярі. Цього року нашу школу поповнили 21 першокласник та 14 дошкільнят. Для них вперше пролунав шкільний дзвінок.