Друк
Категорія: Урочисті події
Перегляди: 4098

 Прощання з Першою вчителькою  Катериною Петрівною Турик

У житті кожної людини є декілька важливих етапів. Навчання в школі – один із них. Нам пощастило здобувати освіту у навчальному закладі, де працюють справжні майстри, які мають високий професійний рівень.  Саме у цю школу 4 роки тому нас покликав шкільний перший дзвоник. Були ми тоді ще зовсім малими, вкрай розгубленими, кумедними. На порозі нас радо зустрічала вчителька Катерина Петрівна, яка на 4 роки стала нам другою матір’ю. завжди привітна, щира, доброзичлива.

Вона сіяла у наші душі розумне, добре, вічне. Класний керівник вчила нас бути чесними і чемними, постійно нагадуючи, що про добро пишуть на піску, а про зло на камені.

 Багато цікавого і неповторного пережили ми разом. Наше навчання перепліталося із родинними святами, екскурсіями, спортивними змаганнями.

Непомітно збігли 4 роки. Ми підросли, змужніли, порозумнішали. Підійшов час, коли треба розлучатися з першою вчителькою і переходити до старшого класу. Та незабутні шкільні роки у початкових класах збережемо у наших серцях на все життя.

Дякуємо Вам, Перша вчителько!   

    Андріїв Анастасія, 4 клас

Перший учитель... У кожної людини він,— як початок шляху, як перший відбиток у дитячій душі. Нехай час обдарує тебе іншими, більш цікавими і значнішими вчителями, але він назавжди лишиться тим маленьким далеким вогником, що посвітив тобі на початку шляху. С. П. Титов

У неділю, 26 травня 2013 року, відбулося випускне свято у четвертокласників. Вони прощалися зі своєю першою вчителькою Катериною Петрівною. Школярі щиро дякували своїй Першій вчительці, дарували їй вірші і пісні, щиро жаліли, що 4 роки так швидко промайнули. На цій сторіночці учні діляться своїми враженнями про свято.

У неділю було свято прощання з вчителькою Катериною Петрівною. Свято розпочалося о 15.00. Ми розказували вірші, співали пісні. А після цього ми з батьками пішли у Лісобар. Там були смачні страви. А ще ми гойдалися, з’їжджали з гірки. Там є маленький ставочок, в якому плаває золота рибка, є фонтанчик, біля нього свіжо і ми гралися. Раптом почала грати ніжна музика і ми всі танцювали.

Хомут Марійка, 4 клас

В неділю, 26 травня, був випускний в 4 класі. Це свято було незабутнє. На урочистій частині ми співали пісні і розказували вірші. Коли ми співали пісню “Капали дитячі сльози”, всі діти почали плакати. Це свято було й для нашої вчительки Катерини Петрівни — у неї було День народження. Потім ми пішли в кафе “Лісобар”. Там була гірка, гойдалка, фонтани, рибки та орел. Наш клас дружно з’їжав з гірки і гойдався на гойданці. Нам давали морозиво. Я впевнена, що наш випускний був найкращий, а Катерина Петрівна — найкраща вчителька і я хочу розказати вірш:

Прощавайте, наша вчителько перша,

Ми сьогодні від Вас ідем,

Та до Вас ще не раз повернемось,

Свою радість завжди принесем.

Семанюк Світлана, 4 клас

Я провела свій випускний найкраще! Мені дуже сподобалося, як спускалися з гірки і як ми танцювали вальс з однокласниками. Ми знайшли золоту рибку. У Лісобарі дуже весело. Це неначе сон або казка. Це був найкращий вечір у моєму житті.

Андріїв Анастасія, 4 клас

Я провів свій випускний вечір весело. Ми з класом і вчителькою багато фотографувалися. Танцювали, спускалися з гірки. Мій однокласник знайшов у озері золоту рибку. Це був найкращий вечір у моєму житті.

Стецюк Ігор, 4 клас

Мені найбільше запам'яталося як ми вступали, ми співали, розказували вірші. В нас був концерт, присвяченій Катерині Петрівні. Ми співали пісеньку, розказували вірші. Це було на лінійці. Мені найбільше сподобалось, як ми виступали на лінійці.

Федорчук Мар’яна, 4 клас

Мені найбільше запам’яталося, як ми виступали і співали пісню “Капають сльози”. У нас справді капали сльози. Ми розказували вірші. А потім нас повезли в кафе. Там ми розважалися, грали ігри. Ми спускалися з гірки та катались на гойданці.

Шешурак Андрій

Свято ми усі разом провели прекрасно. Розказували вірші, співали, танцювали. Біля Лісобару є фонтан, а в ставочку плаває золота рибка. Ми гралися, з”їжджали з гірки, гойдалися на гойданці.

Шкробач Михайло, 4 клас

В неділю в нас було свято — випускний вечір. Воно було незабутє і прекрасне. Мені сподобалося, як ми виступали. А не сподобалося те, що ми прощалися зі своєю першою вчителькою Катериною Петрівною. Ми танцювали, вітали її з Днем народження. В усіх дітей капали сльози.

Я б хотіла ще такого випускного вечора. Ми відпочивали в кафе “Лісобар”, там були качелі, гойданка, гірки. Я побачила золоту рибку. Навколо свіжа гарна природа. Наш концерт я присвячую дорогій вчительці Катерині Петрівні.

З повагою Шешурак Тетяна