24 травня 2013 року у школі відбувся Останній дзвоник. Діти з нетерпінням чекали його, а ще більше чекали канікул. Урочиста лінійка Останнього дзвоника відбувалася у приміщенні школи, тому що надворі падав дощ. Діти  перших класів  чекали, щоб подарувати старшим учням 11 класів незабудки. Маленькі діти гарно розказували віршики. Їхній виступ був гарним.

Найсумнішими сьогодні були випускники. Вони дякували рідній школі, вчителям. Сльози бриніли у їхніх очах. Потім вони фотографувалися на сходах рідної школи. На цій фотографії випускнитки 11 класу з батьками, першою вчителькою Марією Василівною Ющишин, класною керівничкою — Людмилою Михайлівною Сенко та директором школи Володимиром Ярославовичем Пронюком. 

 

Попрощалися зі школою і дев"ятикласники. Цього року весь дев"ятий клас вирішив продовжити навчання в коледжах, професійних училищах, середніх спеціальних закладах. Для них також пролунав Останній дзвоник .

Цей і кожний останній, і наступний дзвоник є незабутнім для нас і кожного. А найбільше ми раділи, що почалися літні канікули. Побажаймо усім їх гарно провести, відпочити, набратися сили.

Діана Павлюк, 7 клас

ПРИКОЛЮ СЬОГОДНІ НЕЗАБУДКУ

Як дзвінок покличе на лінійку,

На святковий звіт випускників,

То всім класом вийдемо на стійку,

Як завжди, – попереду батьків.

Надивлюся нині я на школу –

Милого дитинства теплий дім,

Все, що в ній і що цвіте довкола,

Я єднаю з іменем своїм.

За добро, за совісті науку,

Що несу у світ їх, до людей,

Вчителю прощальну незабудку

Приколю тремтливо до грудей.

Є дарунки й пісня як відзнака

Для дзвінких дівчаток і хлоп’ят,

А батькам – поклін, любов, подяка,

А батькам – про зрілість атестат.

Начебто й нема на серці смутку…

Оглянуся ще раз до дверей.

Приколю прощальну незабудку

Вчителю сьогодні до грудей.

Йосип КАРПІВ, с. Клубівці