Дорогі учні і вчителі, вітаємо вас зі Святом знань, з початком нового начального 2013/2014 року!

Хай він буде цікавим, завзятим  і незабутнім для усіх!

Перший дзвоник – це велике свято для всіх учнів і вчителів. З нетерпінням свято Першого Дзвоника чекали юні першокласники. Вони  починають свій шлях в країну знань. Їм  дуже інтересно, тому що все вперше. Цього року 1 вересня випало на неділю. Діти галасливо і метушливо заповнили площадку перед школою. Старші учні стали поважніші. Всі святково одягнуті, з квітами і засмаглими лицями. Надійшли класні керівники і ми вишикувалися групами по класах.

Урочиста лінійка розпочалася о 9 ранку. На шкільних сходах стояли директор школи, вчителі, гості з села та району. Директор, Володимир Ярославович, виголосив привітальну промову. Виступили вчителі, учні — вітали з початком навчального року. Особливу увагу приділи першокласникам та випускникам 11 класу. 

Після Першого дзвоника, який відкрив новий навчальний рік, ми всі пішли на благословення до церкви. Отець Володимир відслужив для нас недільну Службу Божу і побажав нам вчитися і ділитися усім із Богом. Свято Знань продовжилося у понеділок Шевченківським уроком, який проводили для нас класні керівники.

Шешурак Юлія, 8 кл.

На світлинах: 1. Урочиста лінійка Першого дзвоника. Виступ першокласників. 2. На сходах рідної школи вишикувався 11 клас Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  класний керівник — Самборська Надія Богданівна.