Друк
Категорія: Урочисті події
Перегляди: 51

Випускний вечір у 4 класі

 

 

 

 

 

 

 

 

    Швидко пролетіли чотири роки. От і ми завершили початкову школу. Всі ці роки поряд з нами день у день була Перша вчителька Катерина Петрівна Турик. Вона як мама, вчила, виховувала і доглядала нас. Наш клас особливий, у ньому 11 хлопців і дві дівчини. Непросто було нашій вчительці із  "футбольною" командою, але з нами було завжди весело, з сюрпризами та несподіванками це точно.

 

Фільм "Найрідніша найдорожча Перша вчителька моя" можна переглянути на каналі Ютуб.

 

 

 

 

 

 

 

 

   У школі пролунав Останній дзвоник. А це означає, що ми вже закінчили 4 клас і нас чекають нові історії у 5 класі, з новими вчителями і, напевно, у новому класі. Сьогодні ми зустрілися всі, щоб подякувати Першій вчительці, сказати найкращі і найдорожчі слова.

 

 

 

 

 

 

 

 

   Ми несли квіти вчительці, всі аплодували і разом пригадували різні бешкетні історії. Чотири роки це багато. З маленьких дітей ми перетворилися на впевнених, цікавих та обізнаних школярів. У класі багато відмінників навчання, всі активні, моторні і непосидющі.

   Свято було  дуже веселе. А коли принесли торт, а він був дуже оригінальний, оздоблений тітечками-олівцями, на яких написані наші прізвища, отоді ми точно всі були непосидющими. Отак солодко завершився наш випускний.

   Дорога наша Перша вчителько, ми дякуємо Вам і дуже любимо. Ми все життя будемо пам'ятати Вас, бо Перша вчителька - на все життя одна. Хочемо, щоб Ви були щасливі і учні приносили Вам багато радості і натхнення.

Юлія Волосянчук та Анастасія Кожушок, 4 клас