Друк
Категорія: Урочисті події
Перегляди: 64

Дев'ять років пролетіли, розцвіли усі й змужніли...

 

 

 

 

 

 

 

    

 

   Ось і минуло 9 років навчання у нашому Клубовецькому ліцеї.  З кожним роком ми стаємо все ближче і ближче до фінішу, тобто до закінчення навчання у школі. Знаєте від однієї такої думки стає сумно. Ми стільки часу провели разом, стільки емоцій відчули, а скільки перешкод здолали  і просто розійтися без смутку на душі не вдасться.

  Я дуже рада, що попереду у нас ще є два роки навчання і я впевнена, що вони будуть ще більш яскраві та насичені ніж попередні. Кажуть юність потрібно проводити так, щоб в старості було приємно згадувати молоді роки.

   Напевно одним із найприємніших спогадів був наш випускний вечір, який відбувся декілька днів тому.

   Цей день був сповнений теплом, незважаючи на дощик, який час від часу моросив за вікном. Можу сказати, що ми дуже добре повеселилися. У нас була і фотосесія, і жива музика і душевні розмови.

  Шкільні роки - це безтурботність, радість, сміх, щастя та захоплення. Саме з такими емоціями в мене асоціюється школа. І саме тому я не хочу її покидати.  Я ніколи не забуду час який провела із своїми однокласниками. І мені б дуже хотілося провести останні роки навчання у повному складі класу. Якщо б це було можливим то я б була неймовірно рада. А зараз на дворі літо. Тому бажаю кожному провести його з користю, бадьорістю та насолодою. 

Ангеліна ВОВК, 9 клас 

Світлини Людмили ПАЛАГІЦЬКОЇ 

 

   Свідоцтво про базову середню освіту отримали учні 9-го класу Клубовецького ліцею.  Сильний і дружний клас, виплеканий Першою вчителькою Оксаною Ярославівною Самуляк, класним керівником Марією Василівною Дуткою. Чекаємо з ними зустрічі 1 вересня на урочистій лінійці початку нового 2021-2022 навчального року!

   Колаж світлин дев'ятикласників з свідоцтвами про базову середню освіту  підготувала Марія Василівна ДУТКА