Учнівською колядою завершився І семестр 2021-2022 навчального року у Клубовецькому ліцеї. Учні колядували та щедро завішовували всіх з Новим роком та Різдвом Христовим. У шкільному святі брали участь по одному-два учні з 1-7 класів та всі старшокласники (8-11 класи). За традицією дівчата взяли на коляду великі квітчасті хустки, у вишитих сорочках вони виглядали дуже нарядно і святково.

 

   Директор ліцею Володимир Пронюк проаналізував та згадав всі основні події 2021-2022 навчального року. З Божою поміччю семестр пройшов на стаціонарному навчанні. Це вплинуло на  результат олімпіад з навчальних предметів, а також на кількість відмінників навчання. Особливу увагу керівник закладу звернув на безпеці життєдіяльності під час зимових канікул та під час Новорічних і Різдвяних свят, зокрема з питань дотримання правил пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху, дотримання правил гігієни у період поширення епідемії коронавірусу. Вітаючи з прийдешніми святами, директор побажав всім миру і радості, зустріти і прожити свята якнайглибше духовно, у теплому родинному колі, за смачною Святвечерею та з дзвінкою колядою.

   Заступниця директора ліцею з виховної роботи Людмила Сенко подякувала всім учасникам "Різдвяної майстерні", яка тривала у ліцею з 20 по 30 грудня. Творчі роботи, а це: Різдвяні віночки, композицї, підсвічники, шопка, сувеніри, прикраси на ялинку та сніжинки представили учні 5-8 класів. Роботи демонструвалися на шкільній сторінці у мережі Фейсбук. Кожна робота заслуговує уваги, учні проявили  майстерність,  креативність та винахідливість. Оголошено переможницю І етапу конкурсу творчих робіт "Єднаймося, брати мої...", нею стала Ангеліна Вовк з 10 класу, друге місце розділили Тетяна Турик 7 клас, Кузенко Діана 6 клас, а третє: Кучар Тетяна, Лесюк Діана, Симоненко Валерія та Марцінко Евеліна 6 клас. Відмічено роботу учнівської ради, зреалізовані проекти до Дня української хустки та привітання для захисника України.

   Списки відмінників навчання та переможців олімпіад з навчальних предметів та конкурсу ім. Петра Яцика підготувала заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Івасюк. Їх можна переглянути на нашому сайті. Дивіться тут...

   Дякуємо всім учасникам та організаторам свята "Учнівська коляда", зокрема педагогу-організатору  Олесі Марцінко, вчителю музичної культури Світлані Бруц та звукооператору Роману Середюку.