Сьогодні, 14 червня 2022 року, у Клубовецькому ліцеї відбувся випускний вечір одинадцятикласників ліцею. На святі були присутні: наші найкращі випускники, непосидючі першокласники, батьки, а також дирекція ліцею, вчителі та гості: волонтер Ігор Чернецький та отець-декан Петро Скрипник. Не зважаючи на такий важкий час, усі були усміхнені, радісні.  Цього року маємо п'ятеро випускників, це: Досюк Валентин, Досюк Вікторія, Пронюк Андрій, Турик Адріана та Турик Ігор. Одинадцятикласники схвильовано говорили вірші, подумки поринаючи у той час, коли вони маленькими були. Згадувати усе, що було у їхньому дитинстві, було приємно. Вчителі також згадували, яким непосидючим, допитливим, цікавим та веселим був кожен з них.

   Дуже гарно це описав їхній класний керівник Віктор Андрійович Дуридівка, з гордістю, радістю і водночас з легким смутком він говорив побажання своїм учням. Директор ліцею вручив випускникам та їхнім батькам грамоти та сказав напутнє слово. Заступник директора ліцею Наталія Василівна Івасюк зачитала наказ про випуск учнів одинадцятого класу, з теплими побажаннями привітала випускників. Наш гість Ігор Чернецький із мотиваційними, підбадьорюючими словами приєднався до привітань. Отець Петро Скрипник також привітав учнів із закінченням одинадцятого класу та окропив їх на щасливу дорогу у самостійне життя святою водою.

   Потіху та милі спогади подарували першокласники, їхні вірші нагадали випускникам, які вони були у першому класі. З благословенням до випускників та зі словами подяки до вчителів виступила мама випускника Ольга Досюк. Свято прикрасили своїм співом дівчата: Божена Антошків, Аліна Павлюк, Яна Шелемей, Оксана Марцінко та Ірина Лялик. І ось пролунав Останній дзвінок у руках одинадцятикласника Ігоря Турика та першокласниці Яни Волосянчук. Після того, як випускники зі своїми матерями затанцювали вальс закінчилось урочисте свято. Випускники тепер готуються до НМТ та вступу в обрані вузи, а ми офіційно на літніх канікулах. Бажаю випускникам здійснити свої мрії, щоб їхні долі склалися якнайкраще, запанував мир в Україні і вони активно взялися за розбудову та прославу рідної Батьківшини. Щасливої долі вам, Випускники-2022.

Наталія БРУЦ, 7 клас

ЩАСЛИВОЇ ДОЛІ ВАМ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!

   Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу візьміть із собою благословення батьків і вчителів. Ці напутні слова додадуть Вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні омріяних цілей. Бережіть слова своїх наставників, першої вчительки Світлани Василівни, класного керівника Віктора Андрійовича, педагогів, батьків. Вони доклали багато зусиль, щоб ви змужніли, оволоділи найнеобхіднішими знаннями. А ми будемо пам'ятати вас - таких гарних, активних, чарівних, творчих, спортивних, веселих, неповторних! У добру путь, випускники, бажаємо вам успіхів, здійснення усіх задумів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Хай щасливим, мирним буде шлях Вашого самостійного життя, поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі, Вам, дорогі випускники! Множте славу України!