#shkilna_kolyada                           РОЗПОЧАЛАСЯ ШКІЛЬНА КОЛЯДА

   Завершився І семестр 2022-2023 навчального року, завершується 2022 рік, важкий рік для нас всіх, для дежави нашої, школи. В умовах війни, сирен, відключення світла  та всяких різних випробувань, ми зуміли пройти та освоїти навчальну програму, писали  контрольні та підсумкові, брали участь у навчальних олімпіадах та конкурсах, і з гарними результатами та перемогами завершили І навчальний семестр.  Традиційно у мирний час ми завершуємо І навчальний семестр шкільною колядою. Цього року мистецьку програму  «Шкільна коляда» проводимо у форматі онлайн. Шкільна коляда - це подяка Богу за прожитий рік, це прослава Сина Божого, народженого у вертепі, це улюблені різдвяні віншування та очікування школярів, це свято, яке любимо і носимо у своєму серці.

 

   Учні надсилають відеозаписи своїх колядок та віншувань у "Шкільну правду". Переглянути їх можна на однойменній сторінці у Фейсбуці. Номери об'єднані хештегом  #shkilna_kolyada . Батьки режисери та  відеографи цих сюжетів.

Віншування від Любові Олійник

Зіронька з неба світло кидає.

Пречиста Діва сина рождає,

Світи весело Діві Марії,

Плекай у серці з віров надійов.

Нехай ця зірниця у різдвяні свята,

 Принесе Вам радість до Вашої хати,

радість веселість щастя довіку,

А Вам господарі Многая літа.

                                                                                Христос ся Рождає!

Різдвяне віншування Ілони Баб'як дивіться тут..., колядка Дарини та Сніжани Андроняк дивіться тут..., Віншування Івана Турика дивіться тут.... Різдвяні родзуми "Дари Ісусу" від учнів 11 класу: Ілони Стецюк, Олега Палагіцького, Тетяни Павлюк дивіться тут... Віншування Богдана Проценка дивіться тут..., коляда В'ячеслава Дрембея дивіться тут... .