Друк
Категорія: Урочисті події
Перегляди: 2833
Початок навчального 2011-2012 рр.
 Літо промайнуло, як не було. Учні змужніли. Костюми виструнчили їх до невпізнання. Попереду класний керівник Віктор Васильович Ткаченко. Йдуть випускники під звук знайомої медодії. Розпочинається урочиста лінійка, початок нового 2011-2012 навчального року.   Вчителі, учні, батьки, представники сільської і районної ради, парох села о. Володимир - всі благословляють дітей на добре навчання. Всі вбачають в них надію для родини, села, України. Бо все починається звідси - від шкільної парти. А школа, як мама, чиста охайна чекає з відкритими дверима.
Лунає дзвіонк!
Пора на уроки!
Молощак Марія
 
Гарно пройшло свято Першого дзвоника в Клубовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Учнів, вчителів, батьків привітали з цієї нагоди директор школи Володимир Пронюк, депутат районної ради від Клубовецького виборчого округу Юрій Проценко, заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату районної державної адміністрації Василь Бойко, отець Володимир Ковалишин. У святі взяв участь і колишній директор школи Йосип Карпів.
А найменших вітали всі. Першокласників фотографували, дарували їм пісні і напутні слова. Що ж, хай шкільне життя буде для сьогоднішніх першокласників цікавим, змістовним і легким!
Перший раз – у перший клас
Швидко пролетіли літні канікули для всіх школярів, та, напевно, ніхто так довго не чекав цього свята, як першокласники. Ціле довге-предовге літо вони перекладали ручки й олівці в пеналі, вперше приміряли форму, уявляли себе Школярами! І от – свято наступило! Школа потопає у квітах.
Гамірно, весело, радісно!
Перша вчителька виводить на урочисту лінійку «першачків», яких майже непомітно з-поміж букетів. До шкільної родини приєдналися наймолодші учні. Ось вони.