Друк
Категорія: Урочисті події
Перегляди: 3214
 З святом, дорогі наші вчителі!
Учні Клубовецької ЗОШ подарували своїм вчителям чудове концертне вітання з нагоди Дня Учителя.  Танцювали, співали, жартували, декламували вірші, обіймали молитвою і щедрими Многая Літа своїх наставників. Дружна учнівська родина від наймолодших до найстарших школярів сказали учителю: « Дякую!» За щоденну турботливу працю, за терпіння та одержимість сіяти безперестанно добре, розумне і вічне.
Усі присутні пом’янули молитвою померлих вчителів, згадали тих, хто відійшов у вічність цього року, а це: Микола Степанович Мельниченко та Надія Тимофіївна Кудрай.
   Діти подарували пісню технічним працівникам школи – шануючи тих, «хто творить красу дому сього». А також пісенний дарунок отримали ветерани школи – Марія Олексіївна Борушок та Йосип Дмитрович Карпів.
  На сцені прозвучало багато сольних та дуетних номерів, цікаві хореографічні постановки – а це засвідчує, що рясніє талантами клубовецька земля.
Чудове свято відбулося, прийшов гарний будень, який нагадує: – Засвідчуймо нашу повагу вчителям щоднини. Бо слова треба кріпити вчинками.
Досюк Вікторія