СВІЧКА ПАМ ЯТІ
24 листопада 2011 року відбулося шкільне віче, присвячене памяті голодного мору в Україні в 1932-1933 роках. Віче проводив диретор школи Володимир Пронюк та вчитель історії та Хахисту Вітчизни Сидорик Володимир. Учні вшанували память людей, які померли від страшного голоду. Учні переглянули кадри документальної хроніки. І попросили Бога, щоб такого страхіття ніколи і ніде не повторилося.
На сцені горіла свічка, колосся пшениці і образ. На екрані відтворювалися документальні кадри тих страшних років, які дуже довго замовчувалися.
З страшної історії:
Голодомо?р 1932–1933 років — масовий, навмисно організований радянською владою голод 1932–1933 років, що призвів до багатомільйонних[1] людських втрат у сільській місцевості на території Української СРР (землі сучасної України за винятком семи західних областей, Криму і Південної Бессарабії, які тоді не входили до УСРР) та Кубані, переважну більшість населення якої становили українці. Викликаний свідомими і цілеспрямованими заходами вищого керівництва Радянського Союзу і Української СРР на чолі зі Сталіним, розрахованими на придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.
Ми маємо це знати, щоб ніколи не повторилося це страхіття на нашій землі. 
Досюк Вікторія
На світлинах: 1. Хвилина мовчання. 2. Свічка пам'яті. 3. Перегляд локументальної хроніки сумних подій 1932-1933 років в Україні "Пам'ятай, Україно!"