Друк
Категорія: Гуртки
Перегляди: 2311

   Закладка - це смужка паперу чи тканини (мережка), призначена для позначення необхідного місця у книжці. Закладки актуальні і сьогодні. Вони можуть бути різноманітними. Це продемонстрували школярі Клубовецької школи. З керівником гуртку "Натхнення" Іриною Дмрівною Жданюк вони десятки найнесподіваніші закладки: з елементами аплікації, з фрагментами малюнку, витинанок тощо.

 

   Оскільки наші учениці-казкарі запрошені на творчу зустріч в клуб «Об’єднані словом”, вони вирішили підготувати свої дарунки - закладки для книжок. Адже це дуже важлива і зручна річ для поетів та письменників, закласти сторінку із цікавим висловом, чи використати її для того, щоб швидко віднайти потрібні сторіночки у власних рукописах. Приступили до цього заняття відразу.

   Спочатку вирізали основу закладки з цупкого паперу, такого розміру, щоб було зручно нею користуватися. Переважно 4 см на 21 см. Потім з кольорового паперу вирізали елементи декору. Використовували всі підручні матеріали. І малюнки дітей і кольорові заготовки і самі фантазували, вирізали, малювали. Всі елементи з паперу, плоскі, щоб закладка легко розміщувалася між сторінками.

   Нам дуже сподобалося фантазувати. І тому кожна закладка вийшла унікальна, не схожа на іншу. Всі учні були задіяні у виконанні закладок. Навіть найменші. Тепер вони "живуть" у багатьох письменників, казкарів, літераторів. Приємно, що  наше твориво комусь милує око.

 

 

 

  ТВОРЧИЙ ПРОЦЕС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

На світлинах: Творчий процес - виготовлення закладок своїми руками. Врізці закладок.

 Тетяна Фігураш, 10 клас