Друк
Категорія: Гуртки
Перегляди: 2067

   Добіг фінішу 2015-2016 навчальний рік. Упродовж року гурток "Ініціатива" намагався оперативно інформувати вас про життя школи, про актуальні події села, проводив різноманітні акції, флешмоби, анкетування. фотомозаїки, презентації. Команда працювала дружно і звзято. Травень - особливий місяць, він інспектує зроблене. Та попри всю завантаженість підсумкового етапу навчання, ми вийшли на фінішну лінію із цікавим матеріалом на чотирнадцяти друкованих аркушах А4. Окрім того всі новини значно вичерпніше подані на шкільному сайті. Кожна замітка ілюстрована, підсилена враженнями учнів.

  

     Основні події травня висвітлені: День матері, ДПА у 4 класі, ЗНО у випускників, Перше Причастя у другокласників, Прощання з Буквариком у першому класі, День Героїів, гурткова робота та спортивні новини, зокрема футбол.

     

 

 

 

 

 

 

 

  Регулярно проводилися редакційні планерки. Ми намагалися висвітлювати події з життя кожного класу. Однак гарна ідея - робота власкорів у кожному класі у нас не вдалася цього року.  Основне навантаження взяли на себе гуртківці.

     

 

 

 

 

 

 

 

  Цілий блок у "Шкільній правді" відведений на висвітлення підсумку  результатів 2015/2016 навчального року: відмінники навчання, переможці учнівських олімпіад з навчальних предметів, переможці спортивних змагань, активісти учнівського самоврядування тощо.

 

 

 

 

 

 

  Хочу подякувати всім, хто працював над випуском учнівської газети "Шкільна правда". Особлива подяка дирекції нашої школи, вчителям за постійну підтримку.

Юлія Шешурак, 10 клас

 АРХІВ ГАЗЕТИ "ШКІЛЬНА ПРАВДА"

ЗА  2015-2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ГАЗЕТА "ШКІЛЬНА ПРАВДА" ЗА ТРАВЕНЬ 2016 РОКУ. Детальніше...-

ГАЗЕТА "ШКІЛЬНА ПРАВДА" ЗА КВІТЕНЬ 2016 РОКУ. Детальніше...

ГАЗЕТА "ШКІЛЬНА ПРАВДА" ЗА БЕРЕЗЕНЬ 2016 РОКУ. Детальніше...

ГАЗЕТА "ШКІЛЬНА ПРАВДА" ЗА ЛЮТИЙ 2016 РОКУ. Детальніше...

 ГАЗЕТА "ШКІЛЬНА ПРАВДА" ЗА СІЧЕНЬ 2016 РОКУ. Детальніше...

ГАЗЕТА "ШКІЛЬНА ПРАВДА" ЗА ГРУДЕНЬ 2015 РОКУ. Детальніше...

ГАЗЕТА "ШКІЛЬНА ПРАВДА" ЗА ЛИСТОПАД 2015 РОКУ. Детальніше...

ГАЗЕТА "ШКІЛЬНА ПРАВДА" ЗА ЖОВТЕНЬ 2015 РОКУ. Детальніше...

ГАЗЕТА "ШКІЛЬНА ПРАВДА" ЗА ВЕРЕСЕНЬ 2015 РОКУ. Детальніше...

УЧНІВСЬКА ГАЗЕТА "ШКІЛЬНА ПРАВДА" КЛУБОВЕЦЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ. ВИХОДИТЬ З ВЕРЕСНЯ   2010 РОКУ