У нашій школі з початку навчального року почала діяти літературна студія "Ініціатива". Тут об'єднуються учні, які хочуть щоб життя в школі було веселе, цікаве, різноманітне. Вони випускають учнівську газету "Шкільна правда", пропонують свої проекти. В студію запрошують усіх, але залишаються найстійкіші, котрі щиро вболівають за свою школу і  приносять нові  ідеї. Ми вчимося проявляти ініціативу і відстоювати її. Це нелегко, але це загартовує нас, робить сміливішими і відвертими. До своїх проектів ми залучаємо учнів усіх класів, а особливо батьків і старше покоління - бабусь і дідусів. Ми так багато цікаво довідалися про них. 

 

26 вересня  відбулося заняття в літературному гуртку “Ініціатива”. Воно розпочалося о 14.15, в зручний для нас час. На гуртку були присутні учні старших класів. А найбільше представників 6 класу. Спершу ми підсумували роботу: Іванна Пронюк, головний редактор “Шкільної газети” розповіла про статті, які ввійшли у вересний номер, а також спланували жовтневий номер та розприділили теми між юними журналістами.

На заняттях ми багато довідалися про журналістику, багато нових слів: як оперативно реагувати на події, як правильно писати  (висвітлювати) шкільні заходи, як їх розміщувати (“верстати”) в газеті, як підбирати кольори  (дизайн газети) та багато іншого.

Гурток цікавий тим, що нас спонукають думати, пропонувати ідеї, проявляти ініціативу. Так Вероніка Кохман запропонувала нові теми для газети: “Мальовнича краса нашого села” та “Забруднення лісу”, Данилюк Назар — вести  колонку доброго гумору, а Божена Івіасюк — слово про вчителя. Крім журналістики ми багато говорили про краєзнавство. Найбільше цікавого про наше село можна довідатись у своїх бабусь та дідусів. Нашій старій школі цього року виповнюється 35 років. Ми вирішили розпитати своїх рідних про їхнє навчання у школі — ”Школа моєї бабусі (або дідуся)”. І так багато цікавого довідалися. Ці матеріали ми будемо друкувати в нашій газеті. Мені дуже  подобаються заняття в гуртку.  Вони допомагають мені краще писати твори з української мови..

                                                                                          Бабій Тетяна, 6 клас

На світлині: Так народжувався святковий випуск газети “Шкільна правда”, присвячений Дню вчителя.  Хроніка