6 червня - День журналіста України. Для нас це свято дуже важливе. Ми практикуємося у шкільній журналістиці. З 2010 року у школі виходить учнівська газета "Шкільна правда"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            Звичайно, професія журналіста дуже складна і цікава. Треба постійно вдосконалювати себе, бути на пульсі подій, оперативно і об'єктивно реагувати на них, вигранювати своє слово, щоб воно було чітке, виважене і неповторне. Тобто виробляти свій почерк у журналістиці, завойовувати свій авторитет і довіру. Передовсім, поступити у вуз, здобути добру освіту, зустріти гарних наставників. Професію журналіста вже обрали дві випускниці нашої школи, які активно дописували до шкільного часопису. Це - Іванна Пронюк та Марія Молощак. Іванна була упродовж 2013-2014 н.р. головним редактором "Шкільної правди". Маємо серед випускників школи члена Національної спілки журналістів України, філолога Лесю Палагіцьку.  Досвід, набутий у школі,. навіть на такому аматорському рівні, дуже знадобився нашим випускникам. 

  Сьогодні ми творимо свою улюблену газету. Певна, хтось із нас вибере професію журналіста. У цей день я вітаю усю редколегію учнівської газети "Шкільна правда", дякую за плідний рік. Особливу подяку висловлюю вчителям та дирекції школи за підтримку та заохочення.  З приємністю дякуємо голові сільської ради Богдану Рекетчуку за високу оцінку та відзнаку нашої праці, за заохочення самоврядувати.

   Червень - місяць літніх канікул - уже вписав свої перші сторінки у наш шкільний літопис. Головними подіями є ДПА у 9 класі, мовний табір у школі, триденний зліт похід туристів-краєзнавців та впевнені кроки до перемоги наших юних футболістів ФК "Клубівці".  А поряд новини села: будівництво нової церкви, спортивної зали та ряд запланованих інтерв'ю.

Творчої наснаги вам, юні творці шкільної газети, журналістського запалу та цікавості.


Головний редактор газети "Шкільна правда" Юлія Шешурак