Натхненні ще теплими осінніми днями гуртківці творять барвисті композиції. Відпочилі вони швидко взялися за роботу і один перед одним поспішали виготовяти паперові квіти. На шкільній дошці вже заяскравіли перші вироби гуртківців. Діти вже встигли створити частину декору для шкільної сцени. Після літніх канікул вона скоро оживе і знову збиратиме глядачів. Всі, хто ще не встиг приєднатися до гуртка можуть це зробити. Гурток триває у четвер та п'ятницю після уроків.

 

Кервник гуртка Жданюк Ірина Дмитрівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вишкіл юних журналістів

В рамках роботи гуртку “Ініціатива” (редактор шкільного видання) практикуються зустрічі з творчими людьми. Цього тижня ініціативні семикласники засипали питаннями поета і краєзнавця Йосипа Дмитровича Карпіва, який 40 років вчителював, навчfв учнів української мови і літератури, а зараз є директором сільського краєзнавчого музею. "Як Ви вибрали професію вчителя? яким був Ваш перший вірш? чи буде продовження книги історії села Клубівці? над чим працюєте зараз? чи подобається Ваша (учительська) праця?... та багато інших питань, на які Йосип Дмитрович радо відповідав.

   Спілкування з Йосипом Дмитровичем надзвичайно цікаве, у нього великий учительський досвід, він вміє зацікавити і розговорити учнів, пояснити і порадити. Друга вереснева зустріч завершилася домашнім завданням для школярів. Йосип Дмитрович 10 років школіподарував кожному юному журналісту свою книгу “10 років Клубовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів”. Наступного разу автор відповість на всі запитання, які виникнуть після прочитання книги.

Гурток "Ініціатива"  діє вівторок-середа-четвер після уроків. Чекаємо творчих, цікавих, ініціативних творити шкільну пресу та набиратися редакторських навиків.

Керівник гуртка Кузьма Оксана Ярославівна