З 07 по 16 вересня 2016 року на базі Центрального табору туристського активу учнів України (с. Осій Іршавського району Закарпатської області) проходив збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – Школа джур козацьких. Двоє наших школярів Оксана Овчарчин з 10 класу та Денис Триндяк з 9 класу ввійгшли в склад районної команди джурівців, яка предсталяла Прикарпаття на Всеукраїнському патріотично-військовому зльоті. Гурток «Джура» Тисменицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості - шестеро школярів та їх керівник методист районного методичного кабінету відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації В. Римчук з гідністю виконали поставлені перед ними завдання.

  

   Юні патріоти взяли активну участь у тематичних вишколах-гутірках,  змаганнях з туристських навичок, стрільби, а також в екскурсіях та одноденних туристичних походах в межах регіонального ландшафтного парку «Зачарована Долина». Також цікавими виявилися обмін досвідом в організації та проведенні гри «Джура», тактична гра на місцевості із елементами топографії та орієнтування, представлення групою (роєм) власної мистецької композиції. 

Довідково 

Збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – Школа джур козацьких проводиться з метою формування соціальної активності та громадянської самосвідомості учнів,  виховання в них почуття власної гідності, відповідальності, толерантності, критичності та конструктивності мислення, поваги до власної та чужої праці, оптимізму, гуманізму, здатності до самоаналізу і самовиховання. 

Джерело: Сайт відділу освіти Тисменицької РДА