Юні творці учнівської газети "Шкільна правда" та шкільного сайту зійшлися на вересневу редакційну планерку, на яку, як завше, запросили директора школи Володимира Ярославовича Пронюка. Володимир Ярославович проаналізував роботу редакційної команди, відмітив найактивніших дописувачів,  вдалі рубрики, вніс ряд цікавих пропозицій та побажань. Закцентував увагу на головних подіях жовтня, які варто широко представити: Свято вчителя, 110 річницю нашої церкви, 76-річницю УПА, похід до клубовецької криївки, спомини очевидців тих подій, а також завершення Турніру з міні-футболу на Кубок голови Тисменицької районної ради.

 

   У жовтні редколегія планує, окрім висвітлення поточних  новин з життя школи та села, продовжувати роботу над проектом "Вулиці нашого села"  та інтерв'юванням цікавих людей. Поради директора, який пильно стежить за розвитком та становленням шкільної преси, нам дуже цінні. Зокрема, як оживляти пресу, залучати більше дописувачів, займатися краєзнавчо-пошуковою роботою у селі та у своїх родинах тощо.

   Вересневий корабель під назвою "Шкільна правда" нам вдалося з минулорічним досвідом запустити у плавання. Та надалі потрібно дбати про вірний курс, професійну команду та дивувати новими маршрутами та мандрами наших читачів. Тож, дорогі друзі-редколегівці, до роботи! Дякую за вересневе старання, газета вийшла у обсязі 12 аркушів, оперативно наповнювався сайт, набір інформації та редагування здійснювали юні журналісти. Зроблено короткий аналіз проведеного експрес-опитування "Рідна мова колискова", втішно, що шкільні журналісти залучали нових людей, розширювали коло респондентів, виходили за межі школи. Плануючи роботу на жовтень, варто також зберегти практику власкорів із кожного класу та практику фото-рейдів (особливо у початковій школі).

   Бажаю всім творцям "Шкільної правди" натхнення та творчого розквіту.

Головний редактор учнівської газети Шешурак Юлія, 11 клас